Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna: Prehľadný návod

Začínate s tipovaním online a neviete sa rozhodnúť, kde si založiť hráčske konto? Čo tak začať u najväčšieho stredoeurópskeho prevádzkovateľa kurzových stávok. Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna vám nezaberie veľa času a s našim návodom to bude hračka aj pre úplných začiatočníkov

Začínate s tipovaním online a neviete sa rozhodnúť, kde si založiť hráčske konto? Čo tak začať u najväčšieho stredoeurópskeho prevádzkovateľa kurzových stávok. Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna vám nezaberie veľa času a s našim návodom to bude hračka aj pre úplných začiatočníkov.

V stávkovej kancelárii Fortuna sa môžete zaregistrovať veľmi ľahko vyplnením registračného formulára, ktorý nájdete na každej kamennej pobočke alebo prostredníctvom webovej stránky ifortuna.sk.

V registračnom formulári potrebujete vyplniť nasledujúce informácie: meno, priezvisko, pohlavie, telefónne číslo, e-mail, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, občianstvo, prehlásenie o politicky exponovanej osobe, adresa trvalého pobytu, prihlasovacie meno a heslo.

Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna formulár
Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna

Nezabudnite si vybrať zo širokej ponuky vstupných bonusov Fortuny, ktorá myslí na tipérov, ale aj hráčov online casina. Políčko Promo kód vypĺňať nemusíte. Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna vám otvorí dvere k bonusom ako €30 stávka bez rizika + 30 spinov zadarmo, €1,000 vstupný bonus v online casine alebo 150 spinov zadarmo na kasínového hry len za vklad.

Po vyplnení registračného formulára kliknite na tlačidlo „Zaregistrovať sa“.

Príde vám obratom overovací kód prostredníctvom SMS správy na telefónne číslo, ktoré ste zadali pri registrácii. Následne sa zobrazí okno, kde zadáte overovací od zaslaný cez SMS. Po zadaní platného overovacieho kódu budete presmerovaní priamo do vášho nového hráčskeho účtu.

Fortuna samozrejme dbá na bezpečnosť a potrebuje aj doklady pre overenie totožnosti. Prvý z dokladov musí byť občiansky preukaz, povolenie k pobytu alebo cestovný pas (cudzinci). Druhý doklad môže byť napríklad kartička zdravotného poistenia, vodičský preukaz, cestovný pas alebo povolenie k pobytu (cudzinci). Cestovný pas alebo povolenie k pobytu môžu byť použité ako druhý doklad v prípade, že ste ich nezvolili v poli prvého dokladu.

Na schválenie dokumentov sa čaká väčšinou pár hodín, pričom stávková kancelária Fortuna sa snaží proces čo najviac urýchliť.

Na hráčsky účet vo Fortune sa prihlásite po zadaní prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie meno (prezývka) si každý hráč zadáva pri registrácii a tento údaj je potom nemenný počas celej doby členstva vo Fortuna Klube.

Pokiaľ sa z nejakého dôvodu rozhodnete pre zmenu hesla. Stačí ísť na Môj účet » Nastavenia » Zmena hesla. Svoje osobné údaje si však môžete zmeniť len v pobočkách Fortuny. Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna je možná aj cez smartfóny v modernej mobilnej aplikácii, ktorú si zamilujete.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!