Pirát vs Čepo: Sledujte bratovražedný súboj už zajtra!

Zajtra sa predstavia v Edison Park v Bratislave finalisti slovenských pyramíd a hlavný súboj večera bude čerešničkou na torte

V sobotu o 19:00 nás čaká predposledný turnaj v rámci projektu Oktagon Underground, ktorý naberá na obrátkach. Zajtra sa predstavia v Edison Park v Bratislave finalisti slovenských pyramíd a hlavný súboj večera Pirát vs Čepo bude čerešničkou na torte.

Pirát vs Čepo finálový zápas
Finále Oktagon Undergroound: Pirát vs Čepo

Vo finále 90 kg pyramídy nastúpia proti sebe borci z jedného gymu, ktorí spolu samozrejme aj často trénujú. Teraz však ide kamarátstvo bokom a v súboji o superfinále, v ktorom sa predstavia víťazi českých a slovenských pyramíd proti sebe, budú obidvaja myslieť iba na jedno – na víťazstvo.

V MMA komunite prevláda názor, že Pirát by mal preukázať svoje kvality a zvíťaziť. Uvidíme, či Čepo dokáže ustrážiť takedowny a prekvapí niečím svojho skúsenejšieho protivníka. Bookmakeri na to majú iný názor a dávajú rovnaké šance obidvom finalistom s kurzom 1.84. Hlavný zápas Oktagon Underground 6 môžete sledovať v sobotu 20.6. na Tipsport TV od 21:15.

Zajtra to však nebude iba o zápase Samuela Piráta Krištofiča proti Vlastislavovi „El Chapo“ Čepovi. Počas večera sa môžete tešiť na celkovo 8 súbojov v klietke, na ktoré si samozrejme môžete staviť v ponuke Tipsportu.

Kurzová ponuka Tipsportu na Oktagon Underground
Kurzová ponuka Tipsportu

Turnaj Oktagon Underground ponúka súboje MMA bojovníkov československej scény, ktorí zápasia v piatich váhových kategóriách počas siedmich eventov (muži do 70 kg, 80 kg, 90 kg, 100 kg a ženy do 61 kg). Celková dotácia do turnaja je bezmála €100,000, pričom víťaz si polepší o €8,000.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!