Športové simulácie prichádzajú do DOXXbetu

Stávková kancelária DOXXbet servíruje svojim zákazníkom ďalšiu vychytanú novinku na tipovanie. Už ste stávkovali na športové simulácie a viete ako fungujú? Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte nasledujúce riadky

Stávková kancelária DOXXbet servíruje svojim zákazníkom ďalšiu vychytanú novinku na tipovanie. Už ste stávkovali na športové simulácie a viete ako fungujú? Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte nasledujúce riadky.

Športové simulácie DOXXbet
Zápasy vyhodnocuje umelá inteligencia

Športové simulácie sú v podstate futbalové a tenisové zápasy, ktoré vyhodnocuje umelá inteligencia. Áno, čítate správne, moderné technológie neustále posúvajú hranice aj pri tipovaní online. Pravidelne sa stretávame so zaujímavými novinkami, ktoré rozširujú kurzovú ponuku na stávkovanie.

Simulácie využívajú najnovšiu technológiu športovej umelej inteligencie, ktorá spracováva údaje a štatistiky športových tímov za poslednú dekádu. Na základe týchto dát dokáže veľmi presne stanoviť a odhadnúť priebeh zápasu.

Zápasy športových simulácií kopírujú reálnu kurzovú ponuku v konkrétnych ligách. Aktuálne sú v ponuke DOXXbetu dostupné všetky najpopulárnejšie futbalové ligy ako Premier League, La Liga či Seria A.

Dostupné sú aj dokonca aj simulácie ATP a WTA tenisových turnajov, kde tipuješ úplne rovnako ako pri futbale. Umelá inteligencia tvorí simuláciu na základe športových štatistík o hráčoch za poslednú dekádu.

Ďalšou skvelou správou je fakt, že všetky zápasy športových simulácii sú dostupné v predzápasovej aj LIVE ponuke. Takže na svoje si prídu úplne všetci tipujúci. Vyskúšaj novú špecialitu z kuchyne stávkovej kancelárie DOXXbet už teraz!

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!