Stávka bez remízy naberá na popularite

Stávkové kancelárie ponúkajú rôzne druhy stávok. Stávka bez remízy je pre niektorých dobre známa, ale niektorí menej skúsení tipéri s ňou majú menší problém. Preto si niektoré z nich postupne predstavíme. Pripomíname, že na FB sme spustili súťaž o stávkové kredity v hodnote €60.

nová stávka bez remízy
Stávka bez remízy

Stávka bez remízy je v podstate jednoduchá stávka, ktorá vám prináša možnosť vsadiť na jeden či druhý tím bez možnosti remízy. V prípade nerozhodného výsledku sa vám vložená čiastka vracia – stávka je teda vyhodnotená kurzom 1.0.

Ako príklad si môžeme uviesť zápas medzi Ruskom a Slovenskom na ZOH 2018. Napríklad vo Fortune sa dá staviť na víťaza a aj na zápas bez remízy. V prípade stávky „víťaz“ sa stávkuje na víťaza stretnutia aj po predĺžení.

V prípade „zápas bez remízy“ sa stávkuje na to, či vyhrá Rusko, alebo Slovensko. Ak bude v riadnom hracom čase remíza, tak bude táto stávková udalosť vyhodnotená kurzom 1.0. Ak teda budete mať na tikete viacej zápasov a medzi nimi aj zápas Rusko – Slovensko a podáte na Rusko, tak v prípade že bude remíza, tak táto stávka sa nepočíta ako chybná, iba ju stávková kancelária vyhodnotí kurzom 1.0.

V spolupráci s herňou DOXXbet sme si pre vás pripravili zaujímavú súťaž o tikety v hodnote €60. Súťaž je jednoduchá a tipujú sa iba výsledky slovenskej hokejovej reprezentácie. Viac informácií nájdete na našom facebookovom účte.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!