Stávka Malá domov na Fortune prináša mierne zmeny

Stávka Malá domov vo Fortune výrazne znižuje riziko vašej prehry a nestojí vás to nič navyše. Vďaka nej môžete vyhrať desaťnásobok svojho vkladu aj v prípade, že uhádnete na tikete o jeden zápas menej, než je potrebné pri bežnej stávke. Pravdepodobné výhry vašej AKO stávky aj ´Malej domov´ sú zobrazované na rovnakom tikete.

Podmienky ´Malej domov´ sa zmenili len v jednom bode. Od 8.2.2018 bude maximálny kurz jednej stávkovej príležitosti 5.0, namiesto doterajších 8.0..

Presné podmienky Malej domov od 8.2.2018:

– pri uzatváraní stávky treba uviesť, že sa jedná o stávku Malá domov,
– minimálny celkový kurz tiketu je 200:1,
– maximálny kurz na jeden zápas bude od 8.2. 5:1,
– stávka nesmie obsahovať stávku Favorit dňa.

Podmienky výplaty výhry:
1. Pri uhádnutí všetkých zápasov na tikete vyhrávate ako na bežnej AKO stávke (viď. hodnota EVK1)
2. Pri neuhádnutí práve jedného zápasu vyhrávate desaťnásobok vášho vkladu na stávku Malá domov (viď. hodnota EVK2)
3. Pokiaľ je jeden zápas na tikete vyhodnotený s kurzom 1 (zápas sa nehral, bol prerušený a pod.) a súčin všetkých zostávajúcich kurzov na tikete je tak nižší ako 200:1, táto stávka už nespĺňa parametre stávky Malá Domov a je považovaná za bežnú AKO stávku. Pokiaľ je súčin kurzov so zápasom vyhodnoteným kurzom 1 stále najmenej 200:1 je stávka Malá Domov stále platná.

Využite rovnako prípravu novej stávky priamo na webových stránkach Fortuny: zostavte si svoj AKO tiket a v okamihu, kedy tiket spĺňa všetky podmienky „Malej domov“ si vyberiete Typ tiketu – „MALA DOMOV“.

Náhľad tiketu Malá domov:

Stávka Malá domov Fortuna tiket
Tiket Malá domov na Fortune

Fortuna ponúka vstupný bonus až €2,000. Okrem toho vám ponúka množstvo zaujímavých akcií a súťaží, vďaka ktorým môžete prísť ľahko k peniazom. Jednou z nich je napríklad Zimný maratón o výhry v hodnote až €15,000!

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!