Stávková kancelária: Ako vybrať tú správnu?

Povedali ste si „chcem si zatipovať online.“ To by bolo v poriadku, len ako pri výbere partnera, školy, auta, tak aj tu si najskôr preštudujte, čo ktorá stávková kancelária ponúka, prezrite si naše recenzie o nich a na základe toho sa rozhodnite, kde by vás to najviac zaujímalo a bavilo. No nielen to, ale aj kde môžete aj najviac získať, či už na bonusoch, VIP programoch a podobne.

Stávková kancelária fortuna
Stávková kancelária Fortuna

Na našej stránke informujeme len o stávkových kanceláriách s licenciou na Slovensku, ktoré sú tu teda legálne a majú vysoké renomé. Takže v tomto smere nemusíte mať žiadne obavy, že by ste natrafili na zlú stávkovú kanceláriu na našej stránke.

Rozhodnúť sa teda musíte na základe toho, ktorá stávková kancelária Vám najviac vyhovuje z rôznych hľadísk:

Ako prvý berte do úvahy faktor vstupného bonusu. Pozorne si prečítajte podmienky na jeho získanie a samozrejme aj jeho výšku v našej recenzii. Následne po prekliknutí na stávkovú kanceláriu si pozrite, či to v posledných hodinách/dňoch neupravili. Ak ste stabilnejší hráč dbajte aj na to, aký vernostný systém tá ktorá stávková kancelária ponúka.

Ak Vám vyhovuje tipovať cez mobil, dajte si pozor aj na to, ktorá stávková kancelária má aké dobré mobilné aplikácie a či vôbec má…. Pravdepodobne Vás budú zaujímať aj platobné metódy, ktorých je už neúrekom. No nie každá každému niektoré z nich vyhovujú a nie každá stávk. kancelária má všetky platobné metódy. Preto si v našich recenziách aj prečítajte, aké možnosti platobných metód jednotlivé stávkové kancelárie ponúkajú.

SYNOTtip – €50 stávka bez rizika a €5,000 vstupný bonus na tipovanie online
DOXXbet – €20 bezriziková stávka a €2,000 vstupný bonus na stávkovanie online
Fortuna – €30 na prvú stávku bez rizika na tipovanie online
Tipsport – €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus na stávkovanie online

Veľa šťastia a zábavy pri tipovaní!

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!