Stávková kancelária iFortuna: Za vklad €25 výhra €42,525!

V posledných dňoch sa roztrhlo vrece so skvelými výhrami. Popadalo ich viac ako dosť. V článku si môžete pozrieť, čo konkrétni tipéri vsádzali. Stávková kancelária iFortuna vyplácala mastné výhry. Samozrejme, boli aj takí, čo mali smolu. Iba jeden gól delil nešťastlivca od €43,500!

Tipér z Nitry si zašiel do stávkovej kancelárie Niké. Ako sa neskôr ukázalo, rozhodol sa správne. No pri sledovaní zápasov aj tŕpol. Napríklad v zápase jeho hokejovej Nitry (na ľade B. Bystrice) mu okrem šťasteny pomohol aj výkon rozhodcu, ktorý Nitre v posledných minútach neuznal dva regulárne góly.

Sporných momentov v tomto zápase bolo viacej, no Nitrana (Nitrančana) mohol nakoniec výsledok 3:2 pre domácich tešiť. Mal totiž podanú jednotku. Nič na tom nezmení ani protest tímu spod Zobora na výkon rozhodcov. Mimochodom, video nakrútené ku protestu si môžete pozrieť tu.

Tipér tŕpol aj pri zápase DVTK – Zvolen, v ktorom to riskol a dal remízu. DVTK vyrovnalo na 3:3 pár minút pred koncom.

Každopádne tipér má vo vačku €14,659.

TiketNitra Niké
Stávková kancelária Niké – Výherný tiket

Do veľkého rizika išiel tipér s nickom „patrik210477“ na Tipsporte. Za €10,000 podal jediný zápas. Jednalo sa o ženský tenisový duel medzi Yastremskovov a Tomljanovičovou. Na tikete mal jednotku. Rozhodovalo sa až v tiebreaku tretieho setu a dopadlo to tak, ako Patrik chcel. Zinkasoval tak pri kurze 1.57 výhru €15,700.

Inú stratégiu zvolili dvaja stávkari vo Fortune. Obaja podali cez mobil a riadili sa heslom „za málo peňazí veľa muziky“. Výhra cez €28,000 bola naozaj skvelá, no tá vo výške €42,525 iba za €25 doslova famózna.

tiket28050 Stávková kancelária iFortuna
Stávková kancelária iFortuna – Výherný tiket #1
tiket42525 Stávková kancelária iFortuna
Stávková kancelária iFortuna – Výherný tiket #2

Na záver vám prinášame aj tiket smoliara, ktorý vsadil na strelcov gólov. Obetoval na to až €583.50. No sklamal ho jediný strelec, a to práve ten, od ktorého sa gól očakával azda najviac. Tiket podal hráč s nickom „vyherce“ a ten jediný nepadnutý gól ho delil od výhry €43,500!

tiketSmoliar
Nevýherný tiker

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!