Stávková kancelária Niké: Tipérsky return až €500!

Počas Roland Garros pripravila stávková kancelária Niké pre svojich tipérov zaujímavú bonusovú akciu, vďaka ktorej si môžu privyrobiť až €500. Tipérsky return však nie je podmienený tipovaním tenisu. Záleží iba na Tebe, aký veľký cashback získaš!

stávková kancelária Niké tipérsky return
Tipérsky Return až do výšky €500 na Niké

Ako to funguje? Tipuj od 27. mája do 10. júna v Niké a odmena ťa neminie. Stávková kancelária Niké Ti vráti späť 10% z tvojich vkladov až do výšky €500. Čím viac pretipuješ, tým väčšiu odmenu získaš.

Kedy a ako tipovať? Potvrdíš záujem o bonus a ideš na to. Tipovať môžeš kedykoľvek v tomto termíne, nemusíš tipovať každý deň a nemusia to byť len zápasy French Open. Zarátavajú sa ti všetky tvoje tikety s podmienkami: minimálne 3 zápasy na tikete, každý zápas s kurzom min. 1.10. Aktuálny stav svojej odmeny sleduj vo svojej Osobnej zóne na stránkach Niké v záložke Moje bonusy.

Kedy Ti vyplatia výhru? 10% späť z hodnoty tvojich stávok (min. 3 eur a max. 500 eur) ti Niké vyplatí vo voľných tiketoch hneď po skončení Tipérskeho returnu 11. júna.

Niké ponúka vstupný bonus až do výšky €1,000! Ďalšie zaujímavé bonusové akcie popredných stávkových kancelárii so slovenskou licenciou nájdete v našej sekcii Aktuálne bonusy.