Stávky zadarmo v Niké ponúkajú až €170 pre každého!

Stávková kancelária Niké predstavila ďalšiu zaujímavú bonusovú akciu Super 5-ka, ktorá štartuje práve dnes. Stávky zadarmo v Niké ti môžu vyniesť až €170 na tipovanie online! Podmienky sú jednoduché a denne si môžeš staviť zadarmo za €5.

Stávky zadarmo v Niké Super 5-ka
Stávky zadarmo v Niké ponúkajú až €170 – Super 5-ka

Podmienky špeciálnej akcie k MS vo futbale pre klientov Niké:

1. Potvrďte po prihlásení záujem o bonus Futbalová super 5-ka (ďalej len „BONUS“). Záujem stačí potvrdiť raz a platí počas celej doby akcie.
2. BONUS je určený len klientom s úspešne ukončeným overením totožnosti do 11.6.2018.
3. Voľný tiket v hodnote 5 eur získate, keď počas jedného kalendárneho dňa pretipujete5 eur(plus manipulačný poplatok,ak tipujete v pobočke alebo Nikinke) na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5stávkových udalostí s celkovým kurzom tiketu aspoň 5,00.
4. Do akcie sa nezapočítavajú stávkové tikety rozpisovej stávky a tikety predčasne vyplatené.
5. Voľný tiket vám pripíšeme najneskôr do 24 hodín po splnení podmienok.
6. Voľný tiket môžete uplatniť na kurzové stávky s minimálne 3 podujatiami, každé s kurzom aspoň 1,50.
7. Platnosť voľného tiketu je 3 dni.
8. Akcia platí od 12.6. do 15.7.2018
9. Niké si vyhradzuje právo BONUS neponúknuť, nepriznať, respektíve ho odňať bez uvedenia dôvodu a taktiež môže zmeniť pravidlá kedykoľvek zverejnením zmenených podmienok v našich pobočkách, na webstránkach či v aplikácii. Odporúčame vám pravidelne sledovať tieto podmienky akcie. Účasťou v akcii súhlasíte s akoukoľvek zmenou takto zmenených podmienok.

PRÍKLAD

Dnes potvrdíte záujem o BONUS a podáte si napríklad päť tiketov, každý s herným vkladom1 eur(celkovo teda za 5 eur plus manipulačný poplatok pobočky,čiže 5,30 eur). Všetky tikety splnia podmienky: minimálne päť stávkových udalosti s celkovým kurzom tiketu aspoň 5,00. Zajtra dostanete tiket zadarmo v hodnote 5 €. Ten najneskôr do 3 dní môžete použiť na stávku s minimálne 3 stávkovými udalosťami, každá s kurzom aspoň 1,50. Takto hráte každý ďalší deň až do skončenia akcie.

Niké ponúka vstupný bonus až do výšky €1,000!