Stavte si na zápasy UFC 249 už tento víkend!

Po dlhých týždňov sledovania záznamov sa môžu športoví fanúšikovia na celom svete tešiť na živý event najvyššej kvality. V sobotu sa uskutoční podujatie UFC 249 Ferguson vs. Gaethje, ktoré sa malo pôvodne konať v apríli. Stavte si na zápasy UFC na Tipsporte.

Prečo bolo preložené je každého žijúcemu človeku na zemi dobre známe. Hlavným zápasom mal byť pôvodne očakávaný súboj Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson, ale Main Event bude napokon v inom zložení.

Pri televíznych obrazovkách vás určite udrží nezdolaný Justin Gaethje, ktorý bude bojovať o dočasný titul v ľahkej váhe proti spomínanému Fergusonovi. Medzi ďalšie ťaháky zajtrajšej noci určite patrí Henry Cejudo vs. Dominick Cruz, Donald Cerrone vs. Anthony Pettis alebo heavyweight fight Franciss Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik.

Priamy prenos môžete sledovať v noci zo soboty na nedeľu od 02:00 na Nova Sport 2, pričom hlavná karta začína od 04:00. Aby ste si okorenili zážitok, stavte si na zápasy UFC, ktoré počas večera prebehnú. Celkovo je naplánovaných 12 fightov.

Kompletnú stávkovú ponuku nájdeš na Tipsporte, ktorý ponúka novým hráčom navyše aj parádny €4,000 vstupný bonus a mnoho ďalšieho.

Stavte si na zápasy UFC na Tipsporte
Kurzová ponuka Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!