Superkurz: Novinka Fortuny navýši výhru!

Stávková kancelária Fortuna prichádza s horúcou letnou novinku Superkurz, ktorá dokáže navýšiť tvoju výhru na tikete. Ako to celé funguje si povieme v nasledujúcich riadkoch

Stávková kancelária Fortuna prichádza s horúcou letnou novinku Superkurz, ktorá dokáže navýšiť tvoju výhru na tikete. Ako to celé funguje si povieme v nasledujúcich riadkoch.

Superkurz novinka Fortuny
Superkurz – Novinka Fortuny

Novinka Superkurz je určená najmä pre tipérov, ktorí majú problémy vyskladať zaujímavý AKO tiket s atraktívnym kurzom. Fortuna ponúka jednoduché riešenie a ako bonus navyše získajú stávkujúci aj vylepšené kurzové zvýhodnenie.

Bookmakeri Fortuny nakombinujú každý deň z tých najzaujímavejších zápasov mix niekoľkých špeciálnych tipov, pričom ich kurzy dokonca navýšia o 15%! To znamená, že môžeš vyhrať ešte viac ako keby si si vybrané stávkové príležitosti vyskladal na tiket sám.

Na obrázku nižšie si môžeš pozrieť aktuálnu ponuku Superkurzov. Bookmakeri vyberajú také kombinácie zápasov, ktoré by si mohol za normálnych okolností aj prehliadnuť. Vyskúšaj novinku SuperKurz hneď teraz!

Kurzová ponuka Fortuny

Nezabudni, že včera odštartoval na Fortune veľký Letný maratón v tipovaní, v ktorom bude rozdaných dohromady fantastických €25,000!

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!