Survivor na Tipsporte o 2 milióny v rámci World Grand Prix

Koncom minulého mesiac rozbehol Tipsport sériu Survivor počas grandslamového turnaja French Open, kde bolo do tipérskej komunity rozdaných 4,000,000 Netov. Teraz prichádza ďalšia súťaž Survivor na Tipsporte, ktorá sa zameria na nadchádzajúci World Grand Prix v šípkach.

Koncom minulého mesiac rozbehol Tipsport sériu Survivor počas grandslamového turnaja French Open, kde bolo do tipérskej komunity rozdaných 4,000,000 Netov. Teraz prichádza ďalšia súťaž Survivor na Tipsporte, ktorá sa zameria na nadchádzajúci World Grand Prix v šípkach.

Šípkarska elita sa po roku opäť predstaví v Írsku. Do Dublina pricestujú obhajca titulu Michael van Gerwen, Rob Cross, Gary Anderson a ďalší. Tipsport ponúka milovníkom šípok súťaž ku stávkovaniu na zápasy.

Survivor na Tipsporte
Zahraj si Survivor na Tipsporte

Nezabudnite si natipovať do uzávierky posledného zápasu daného kola, ktorému hráčovi sa pošťastí v jednotlivých fázach tejto prestížnej udalosti. Počas všetkých kôl je pritom možné jedného šípkara zvoliť iba raz. Tipér, ktorý dokráča pavúkom najďalej, získa až 2,000,000 Netov! Do ktorých šípkarov vložíte svoju dôveru? Súťažnú stránku nájdete po prihlásení sa na hráčsky účet v záložke SÚŤAŽE v sekcii „MÔŽEM HRAŤ“.

Najväčšou devízou súťaž Survivor na Tipsporte je fakt, že ju môžete hrať zadarmo. Prvé kolo sa hrá 6. – 7. októbra. Finále je na programe v pondelok 12. 10. Súťaž vychádza z turnaja, ktorý sa v zmienenom termíne koná v írskom Dubline. Jedná sa o jediný turnaj double in, double out, ktorý sa hrá na najvyššej úrovni. Uskutoční sa celkom päť kôl – prvé, druhé, štvrťfinále, semifinále a finále. Ale pozor! Musíte sa zapojiť hneď od prvého kola, neskôr už k tomu nedostanete príležitosť. Do ďalších kôl vždy postúpia iba úspešní tipujúci.

Princíp súťaže Survivor?

Tipinite si v každom kole jedného borca, ktorý podľa vás postúpi do ďalšej fázy turnaja. Daného šípkara si už ale v nasledujúcich kolách nebudete môcť vybrať. Každého účastníka si teda je možné zvoliť iba raz. Pokiaľ vás favorit postúpi, idete s ním do ďalšieho kola aj vy. Keď vypadne, hra pre vás končí. Svoje tipy môžete ľubovoľne upravovať do uzávierky daných zápasov v rámci daného kola. V prípade, že máte na aktuálne kolo natipované a duel vami zvoleného šípkara už začal, pretipovať si už nie je možné.

Príklad: Zo zápasov úvodného kola turnaja sa mi pozdáva postup Iana Whitea. V prvom kole tak tipujem Angličana. Uspel? Idem ďalej. V druhom kole volím Garyho Andersona (Whitea zvoliť nemôžem, pretože som ho tipoval v prvom kole). Opäť zásah do čierneho? Super, čaká ma štvrťfinále. V ňom idem do Gerwyna Pricea. Ďalší zásah! Zo semifinalistov Anderson, Van Gerwen, Cross a Price si vyberám Roba Crossa (Andersona ani Pricea už tipovať nemôžem – hral som ich v druhom kole, respektíve vo štvrťfinále). Uhádnuté! Teraz už zostáva len určiť víťaza finále medzi Van Gerwenom a Crossom… A tam je to pre mňa jasné. Klikám na Van Gerwena (Crossa tipovať nemôžem, „využil“ som ho v semifinále).

Ako je vidieť z uvedeného príkladu, je potrebná istá dávka prezieravosti. Dívať sa dopredu a svojich top favoritov si „šetriť“ do neskoršej fázy súťaže/turnaja. Kto bude v semifinále? Kto by to mohol celé vyhrať (aby som si daného šípkara-budúceho víťaza vybral práve až v kľúčovej bitke o titul a nie skôr)? Pokiaľ sa vám stane, že už nemôžete nikoho tipovať, pretože ste šípkara zahrali v predchádzajúcich kolách, ďalej tipovať nemôžete a počíta sa vám počet úspešných tipov. V prípade, že by nikto nemal viac úspešných tipov, získavate odmenu.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!