Súťaž DOXXbetu v tipovaní MS 2018 o fantastické zájazdy

Nová súťaž DOXXbetu v tipovaní MS 2018 o fantastické zájazdy vás položí do kolien. Tipovanie počas MS vo futbale 2018 vám môže priniesť krásne zážitky na zápasoch európskych TOP tímov: FC Barcelona, Chelsea, PSG a Inter Miláno. V článku nájdete aj kurzy na víťaza MS vo futbale 2018.

Sen každého futbalového fanúšika na dosah ruky! Spestri si MS vo futbale novou súťažou, v ktorej sa na DOXXbete hrá o neopísateľný zážitok. Víťazi získajú zájazdy na TOP európske kluby podľa vlastného výberu! V hre sú 4 spomínané kluby (FC Barcelona, Chelsea, PSG a Inter Miláno). Štyria víťazi si budú môcť vybrať na ktorý zápas daného klubu pôjdu.

Víťazom sa stáva hráč, ktorý počas trvania súťaže nazbiera najvyšší súčet celkových kurzov z výherných tiketov. Do súťaže sa započítavajú všetky výherné tikety, ktoré obsahujú aspoň 3 udalosti a každá z nich má min. kurz 1.30. Minimálny vklad na tiket je €2.

Súťaž DOXXbetu v tipovaní MS 2018 letenky
Súťaž DOXXbetu v tipovaní MS 2018

Informácie o súťaži:

1. Súťaž sa začína od 14.06.2018 a končí 15.07.2018 23:59 SEČ.
2. Do súťaže sa počítajú kurzové stávky uzavreté tipujúcim prostredníctvom internetového tipovania na DOXXbete (usporiadateľ DOXXbet, s.r.o.) a stávky uzavreté prostredníctvom vernostnej karty na stávkovom termináli Sportbox.
3. Do súťaže sa započítavajú len výherné tikety, ktoré obsahujú aspoň 3 udalosti a každá z nich má min. kurz 1.30. Minimálny vklad na tiket je €2. V prípade, že bude na tikete viac udalostí tak stačí, aby 3 z nich mali kurz 1.30 a viac. Zostávajúce udalosti môžu mať aj nižší kurz.
4. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším súčtom celkových kurzov na tiketoch, ktorých podmienky sú uvedené v predchádzujúcom bode.
5. Do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety a tikety stavené za voľnú stávku.
6. Súťaž platí pre predzápasové aj LIVE stávky.

Kurzy na víťaza celých MS 2018 na DOXXbete:

DOXXbetMSvitaz
Kurzy DOXXbetu na víťaza MS 2018

Kurzy na TOP 3 celých MS 2018 na DOXXbete:

DOXXbetMStop3
Kurzy DOXXbetu na MS 2018 TOP 3

Na DOXXbete môžete staviť aj na najlepší európsky tím, najlepšieho hrača, najlepších strelcov jednotlivých tímov, atď, atď….

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!