Súťaž na DOXXbete o nadupaný iPhone 8

Tipuješ LIVE stávky? Tak táto súťaž na DOXXbete je ako stvorená pre teba. Prichystané sú tri nadupané iPhony 8 a každý tipér, ktorý tipuje LIVE stávky má šancu vyhrať jeden z nich. Víťazom sa stáva hráč, ktorý počas trvania súťaže nazbiera najvyšší súčet výherných kurzov z LIVE stávok.

Súťaž na DOXXbete
Súťaž na DOXXbete o iPhone 8

Do súťaže sa započítavajú:

– iba výherné tikety,
– minimálny vklad na tiket €2,
– minimálny kurz udalosti, ktorý sa započíta do rebríčka 1.10,
– tiket obsahuje aspoň jeden LIVE tip.

Príklady: Ak má hráč tiket, kde má 5 LIVE udalostí každú s kurzom 1.20 a tiket bude výherný, tak získa 6 bodov.

Ak má hráč tiket, kde má 5 LIVE udalostí každú s kurzom 1.20 a zároveň jednu alebo viac udalostí s kurzom menším ako 1.10, tak ak bude tiket výherný získava takisto 6 bodov.

Ak má hráč tiket, kde má 5 LIVE udalostí každú s kurzom 1.20 a zároveň jednu alebo viac predzápasových stávok, tak ak bude tiket výherný získava opäť 6 bodov.

Podmienky súťaže na DOXXbete:

1. Súťaž sa začína od 16.4.2018 13:00 SEČ a končí 30.04.2018 23:59 SEČ.
2. Do súťaže sa počítajú kurzové stávky uzavreté tipujúcim prostredníctvom internetového tipovania na www.doxxbet.sk (usporiadateľ DOXXbet, s.r.o.) a mobilných aplikácií na platformách android a iOS.
3. Minimálny vklad na jeden tiket pre zaradenie do súťaže je 2€.
4. Do súťaže sa započítavajú výherné tikety, ktoré obsahujú minimálne 2 udalosti pričom aspoň jedna z nich musí byť LIVE stávka. Kurz výherného LIVE tipu sa rovná počtu získaných bodov do rebríčka. Získané body sa medzi sebou sčítavajú. Minimálny kurz LIVE udalosti pre zaradenie do rebríčka je 1,10.
5. Bodové konto hráča sa teda vypočíta ako súčet kurzov LIVE tipov na výherných tiketoch, ktoré spĺňajú podmienky súťaže.


6. Do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ duplicitné tikety (tikety s rovnakými zápasmi a tipmi). V prípade ak nastane duplicita tiketu započíta sa vždy iba prvý takýto tiket.
7. Súťaž sa vzťahuje na jednoduché tikety. Neplatí pre rozpisové tikety, predčasne vyplatené tikety a tikety stavené za voľnú stávku.
8. V prípade rovnosti bodov po skončení súťaže rozhodne o víťazovi vyšší súčet vkladov na tiketoch, ktoré sa započítali do súťaže.
9. Rebríček bude aktualizovaný každú celú hodinu.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!