Súťaže v tipovaní na Tipsporte v roku 2018 o €1,600,000!

V roku 2017 ste si mohli na Tipsporte vyskúšať plno nových súťaží a samozrejme hrať aj tie tradičné ako Tipligu a Tipcupy. Celkovo medzi klientov počas celého roka rozdali odmeny prevyšujúce €1,480,000 na tipovanie. Aké Súťaže v tipovaní na vás čakajú počas nasledujúcich dvanástich mesiacov? Veľké množstvo noviniek a viac ako €1,600,000 na odmenách!

Súťaže v tipovaní Tipsport
Súťaže v tipovaní na Tipsporte

Tipligu tento rok doplňovala stále väčšej popularite sa tešiaca séria Tipcupov – prvý s účasťou 28,101 súťažiacich prebehol na jar ako Jarný Tipcup, druhý v septembri pod názvom Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní. Tie vygradovali iba nedávno a pre hlavnú výhru 1,000,000 Netov si došiel český zástupca kiixi. Slovenské farby najlepšie hájil gergi a tiger502, obaja skončili zhodne pred bránami osemfinále. Najďalej z klientov Chance došiel DedaPav (štvrťfinále).

Tipsport ďalej usporiadal trojicu maratónov – 600 tisíc (stále beží), v priebehu MS v hokeji s prémiou (VIP zájazd pre dve osoby so slovenskou hokejovou reprezentáciou na Nemecký pohár) a Októbrový polmaratón. Počas roka tiež nepravidelne vypisovali Súťaže v live stávkach. Napríklad cez finále Ligy majstrov sa hralo o odmeny v hodnote 200,000 Netov.

Zároveň ste si mohli vyskúšať úplne nové súťaže – Biatlonovú šestku, tri Tipovačky (dvakrát sa tipovali futbalové zápasy, najskôr vo februári, potom v auguste a raz hokejová v rámci MS), Hokejovú trojku, Futbalovú desiatku, Motorovú sedmičku alebo tiež prvú súťaž netýkajúcu sa športu Voľby 2017.

Aké súťaže v tipovaní sú pripravené na rok 2018?

Oproti tomuto roku navýšia celkový balík odmien, a to na hodnotu prevyšujúcu až €1,600,000! Objem odmien sa však môže v priebehu roka aj navýšiť. Ďalšie nové súťaže sú totiž závislé od vývoja, s ktorým súvisela aj posledná aktualizácia – zlúčenie ponuky.

V Tiplige nedôjde k žiadnym zmenám. Zato počet Tipcupov sa zdvojnásobí! V každom ročnom období sa budete môcť zapojiť do jedného Tipcupu. Ten prvý pod názvom Zimný Tipcup odštartuje už 26. decembra 2017. Celkovo rozdá v Tipcupoch 20,000,000 Netov. Vrcholom roka bude Turnaj majstrov 2018 so stodvadsaťtisícou dotáciou, v ktorom si víťaz príde na €40,000. Podrobné informácie o Tipcupoch a Turnaji majstrov sa dozviete v ďalšom článku, ktorý vám onedlho prinesieme.

V priebehu roka vyskúšajte aj niektorú zo súťaží v live stávkach. V januári sa potom môžete tešiť na súťaž z politického prostredia, bude sa voliť český prezident. Následne nalaďte svoju bežeckú formu na maratón o 600 tisíc, ktorý sa znovu pobeží až do decembra.

Vo februári nás čaká najväčšia športová udalosť roka – ZOH v Južnej Kórei.

Pre túto akciu si Tipsport pre vás pripravil súťaž, v ktorej sa bude hrať o odmeny v hodnote 8,000,000 Netov. Tipovať budete hokejové zápasy a predovšetkým to, ako si povedú najväčšie hviezdy olympiády a naši reprezentanti.

Budú aj súťaže k futbalovým zápasom – Tipovačka, Futbalová desiatka. Čakajú nás totiž MS v Rusku! Nevynechajú sa ani krátkodobé maratóny, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou prebehnú počas MS v hokeji a MS vo futbale.

Už teraz sa navyše fanúšikovia biatlonu tešia na skvelú atmosféru, ktorá by mala panovať v decembri na biatlonových závodoch v Novom Meste na Morave. K tejto príležitosti pre vás opäť Tipsport pripraví Biatlonovú šestku.

Znovu tiež plánujú spustiť súťaž na hokejových strelcov. Zatiaľ ale ešte nevedia, ktorá športová udalosť alebo liga by hokejovým strelcom v priebehu roka najviac sadla. Na stránkach Tipsportu je uverejnený tento článok, pričom sa v ňom môžete k súťaži na hokejových strelcov vyjadriť.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!