SYNOTtip kurzy: Villareal vs. FC Barcelona

Dnes nás čakajú 4 zápasy španielskej najvyššej futbalovej súťaže, ku ktorým vám ponúkame SYNOTtip kurzy. Súboj o titul La Ligy pokračuje a obidvaja hlavní protagonisti sú dnes v akcii

Dnes nás čakajú 4 zápasy španielskej najvyššej futbalovej súťaže, ku ktorým vám ponúkame SYNOTtip kurzy. Súboj o titul La Ligy pokračuje a obidvaja hlavní protagonisti sú dnes v akcii. My sa spolu pozrieme bližšie na zápas medzi Villarealom a Barcelonou.

FC Barcelona tréning hráči
FC Barcelona tréning

O druhej poobede privíta doma vo výbornej forme hrajúce Bilbao stopercentný Real Madrid, ktorý drží štvorbodový náskok na čele tabuľky. Barcelonu čaká večerný zápas na pôde Villarealu, ktorý po veľmi dobrých výkonoch z posledných kôl dokonca poškuľuje po Lige Majstrov.

Villarealu momentálne patrí piata priečka 3 body za štvrtou Sevillou. V predchádzajúcom kole vyhrali na pôde Betisu 2:0 a predtým zdolali doma rovnakým výsledok aj Valenciu. Barcelona naopak v poslednom období zbiera hlavne remízy, čo využil Real Madrid na vybudovanie 4-bodového náskoku na čele ligy.

Atletico Madrid vs. FC Barcelona súboj
Atletico Madrid vs. FC Barcelona

FC Barcelona remizovala naposledy doma proti Atleticu Mardid 2:2 a nádej na titul sa pomaly vytráca. Blaugranas sú v hernej kríze, pričom to vrie aj medzi hráčmi a vedením. Uvidíme, či sa dnes Messiho družine podarí konečne naplno bodovať alebo sa ich rozdiel na vedúci Real ešte zvýši.

Zápas začne od 22:00 na stanici Digi Sport a náš tip je 2 s kurzom 1.73 na Barcelonu. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie SYNOTtip, kde aktuálne prebiehajú bonusové akcie VII. TOUR Slovakia Challenge o €500 a Letná súťaž v tipovaní o €300 denne! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

SYNOTtip kurzy na nedeľné zápasy La Ligy
SYNOTtip kurzy na zápasy 34. kola La Ligy

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!