Tip na dnes: Brémy potrebujú body proti Wolfsburgu

Nemecká Bundesliga pokračuje dnes poslednými tromi zápasmi 30. kola, pričom o 13:30 privíta Werder Brémy na domácom ihrisku vlkov z Wolfsburgu

Nemecká Bundesliga pokračuje dnes poslednými tromi zápasmi 30. kola, pričom o 13:30 privíta Werder Brémy na domácom ihrisku vlkov z Wolfsburgu. Máte už jasno na koho stavíte? Náš tip na dnes vám prezradíme v nasledujúcich riadkoch.

Wolfsburg hráči
Wolfsburg

Trápiace sa Brémy (3.80) však nebudú oplývať veľkou výhodou domáceho prostredia, keďže sa im doma vôbec nedarí. Potvrdili to aj po reštarte súťaže, keď v troch zápasov zaznamenali dve prehry a jednu remízu. K celkovej bilancii 1-3-10 a skóre 9:33 nie je potrebné niečo dodávať.

Naopak, Wolfsburgu (2.07) sa vonku slušne darí, keď nezažil pocit prehry už 5 zápasov v rade, pričom naposledy zdolal aj silný Leverkusen 1:4. Keď sa pozrieme na tabuľkové postavenie, Brémy jednoznačne potrebujú naplno bodovať v boji o záchranu.

Wolfsburg chce pre zmenu bojovať o pohárovú Európu, takže o motivácii tímov niet pochýb. Náš tip na výsledok zápasu je X. Nezabudnite, že live stream ponúka už tradične Tipsport TV, kde máte k dispozícii aj live stávky. Na obrázku nižšie vidíte kurzovú ponuku Tipsportu.

Tip na dnes kurz Tipsport
Tip na dnes – kurzy Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!