Tip na šláger Manchester United – Chelsea na DOXXbete

Druhé semifinále prestížneho FA Cupu prinesie zaujímavú konfrontáciu mužstiev, ktoré si v Premier League dýchajú na chrbát a bojujú o miestenku do Ligy Majstrov. Dnešný tip na šláger Manchester United - Chelsea nebude vôbec jednoduchý, pretože sa stretnú dva špičkové tímy anglickej ligy

Druhé semifinále prestížneho FA Cupu prinesie zaujímavú konfrontáciu mužstiev, ktoré si v Premier League dýchajú na chrbát a bojujú o miestenku do Ligy Majstrov. Dnešný tip na šláger Manchester United – Chelsea nebude vôbec jednoduchý, pretože sa stretnú dva špičkové tímy anglickej ligy.

Keď sa pozrieme na kurzovú ponuku DOXXbetu, bookmakeri mierne favorizujú United, ale v pohári sa môže stať hocičo. Samozrejme, netreba zabúdať na to, že Červení diabli majú pekelnú formu, keď neprehrali už 19 zápasov v rade.

Bruno Fernandes Manchester United
facebook/Manchester United – Bruno Fernandes

13 z nich bolo víťazných a po príchode Bruna Fernandesa do stredu poľa je Manchester iným tímom. Paul Pogba je uzdravený a United v priemere skórujú tri góly na zápas po reštarte súťaže. Naopak, Chelsea nie je v optimálnej hernej pohode.

Mladí hráči londýnskeho klubu podávajú nevyrovnané výkony a zatiaľ dvakrát zaváhali. Posledná porážka sa datuje na prvý júlový deň, keď Blues prehrali na pôde West Hamu 3:2. Vzájomné zápasy z tejto sezóny tiež neveštia nič dobré, keď Red Devils vyhrali tri zápasy z troch s celkovým skóre 8:1.

Hrať sa bude na neutrálne pôde vo Wembley a predpokladáme, že sa aktuálna forma United napokon prejaví aj na ihrisku. Náš tip na šláger Manchester United – Chelsea je 1, pričom opatrnejší tipéri môžu poistiť výhru United krížikom.

Výkop je naplánovaný na nedeľu (19.7.2020) o 19:00. Na obrázku nižšie je k dispozícii kurzová ponuka stávkovej kancelárie DOXXbet. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tip na šláger Manchester United - Chelsea kurz DOXXbet
Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!