Tip na zápas Arsenal – Manchester City na DOXXbete

Dnes večer sa opäť naplno rozbehne prestížna Premier League, keď sú na programe dva zápasy.

Dnes večer sa opäť naplno rozbehne prestížna Premier League, keď sú na programe dva zápasy. Najprv súťaž otvorí súboj predposledná Aston Villa proti siedmemu Sheffield Utd. a neskôr nás čaká šláger. Aký je váš tip na zápas Arsenal – Manchester City?

Manchester City

Po dlhých 100 dňoch nás čaká ostrovný futbal a my sa už nevieme dočkať. Ostro sledovaným bude najmä zápas Citizens a Gunners, ktorý by však mal byť podľa papierových predpoklad jasnou záležitosťou domácich. Očakáva sa, že Guardiola pripraví víťaznú stratégiu a City si podržia druhé miesto v tabuľke.

Liverpool má s 25-bodovým náskokom prakticky titul vo vrecku a Arsenal na priebežnom 9. mieste stráca 5 bodov na pohárovú Európu. City však vie na londýnsky tím zahrať, keď vyhrali posledných 6 vzájomných zápasov, pričom inkasovali dokopy len dva krát.

Arsenal

Arsenal zase na druhej strane ťahal pred nútenou prestávkou slušnú 8-zápasovú sériu bez prehry, na ktorú sa bude snažiť nadviazať. City naopak prehral pred prestávkou v mestskom derby na Old Traffode.

Po niekoľko mesačnej pauze sa môže stať hocičo, ale Citizens by mali doma potvrdiť úlohu favorita a získať 3 body. Náš tip na zápas Arsenal – Manchester City je 1. Duel môžete sledovať od 21:15 na stanici Premier Sport.

Tip na zápas Arsenal - Manchester City
Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!