Tip na zápas Real Madrid – Alavés na Tipsporte

Španielska La Liga pokračuje dvomi zápasmi 25. kola a piatkový tip na zápas Real Madrid - Alavés bude u drvivej väčšinu komunity stávkarov rovnaký. Biely balet má pred dnešným duelom 1-bodový náskok na čele pred Barcelonou

Španielska La Liga pokračuje dvomi zápasmi 25. kola a piatkový tip na zápas Real Madrid – Alavés bude u drvivej väčšinu komunity stávkarov rovnaký. Biely balet má pred dnešným duelom 1-bodový náskok na čele pred Barcelonou a po zápase s Alavésom by sa mal rozdiel opäť natiahnuť na 4 body.

Real Madrid Sergio Ramos
Sergio Ramos – Real Madrid

7 kôl po reštarte súťaže ostáva Real Madrid jediným tímom ligy, ktorý je stále stopercentný. Séria zápasov bez prehry by nemal prerušiť ani duel číslo 8 proti Alavésu. Real síce vyhral všetkých sedem stretnutí, ale strelil v nich dohromady iba 13 gólov.

Prekvapivo najproduktívnejším hráčom Realu je Sergio Ramos, ktorý strelil po reštarte 5 gólov. Proti Alavésu však nenastúpi kvôli žltým kartám, rovnako ako jeho spoluhráč Dani Carvajal. Alavés figuruje na 17. mieste tabuľky s 3-bodovým náskokom pred Mallorcou, ktorá včera vyhrala doma s Levante 2:0.

Záchrana teda ešte nie je istá a do konca súťaže sa môže stať všeličo. Motivácia by nemala byť problém, ale problémom je samozrejme kvalita kádra, ktorá bude jednoznačne na strane domácich futbalistov ašpirujúcich na titul.

Náš tip na zápas Real Madrid – Alavés je 1, pričom očakávame, že domáci vyhrajú minimálne o dva góly. Výkop je naplánovaný na 22:00 a živý prenos vám ponúkne Tipsport TV. Na obrázku nižšie je kurzová ponuka stávkovej kancelárie Tipsport, kde momentálne prebieha Letný Tipcup o 6 miliónov Netov!

Tip na zápas Real Madrid - Alavés kurzy Tipsport
Kurzová ponuka Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!