Tip na zápas: Žilina privezie bod z Ružomberka

Dnešný tip na zápas smeruje do našej najvyššej futbalovej súťaže, kde sebavedomý Ružomberok hostí doma mladíkov spod Dubňa

Dnešný tip na zápas smeruje do našej najvyššej futbalovej súťaže, kde sebavedomý Ružomberok hostí doma mladíkov spod Dubňa. Ruža bude v dobrej nálade po úspešnom ťažení v semifinále Slovenského pohára, keď prešla cez Dunajskú Stredu (3:0) do finále.

oslavy postupu do finále Ružomberok
Ružomberok semifinále Slovnaft Cupu

Finále je naplánované na 8. júla na Tehelnom poli proti domácemu Slovanu, ktorý má na dosah double. Ružomberok bude mať stredajší zápas Slovnaft Cupu v nohách, čo sa odzrkadlí na zložení zostavy pre súboj so Žilinou.

Niektorí hráči budú odpočívať na lavičke a priestor dostanú menej skúsení náhradníci, ktorí budú mať šancu predviesť sa. Mladých talentov bude veľa aj na druhej strane. Žilina predviedla silu svojej akadémie v zápase proti Trnave, ktorý vyhrala 2:1. Po reštarte predviedli mladíci zo Žiliny sympatický výkon aj proti Slovanu, ktorý však napokon na ceste za titulom nedokázali zastaviť (2:3).

tip na zápas remíza
MŠK ŽILINA

Očakávame vyrovnaný zápas v dobrom tempe, v ktorom by nemala byť núdza o góly. Náš tip na zápas je remíza. Stretnutie môžete sledovať v priamom prenose na Dvojke, pričom výkop je naplánovaný na 18:00.

Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku DOXXbetu, kde finišuje promo akcia €50 pre každého, v ktorej môžete získať jedinečný bonus €5 na voľnú stávku. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

kurzy žilina ružomberok
Kurzová ponuka DOXXBetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!