Tip na zápas Žilina – Trnava na Fortune

Nedeľa bude patriť slovenskému futbalu, keď môžete spolu s nami sledovať na televíznych obrazovkách duel Žilina – Trnava, ktorý začína o 18:00 na Dvojke

Nedeľa bude patriť slovenskému futbalu, keď môžete spolu s nami sledovať na televíznych obrazovkách duel Fortuna ligy, ktorý začína o 18:00 na Dvojke. Prinášame vám predtým ešte menšiu analýzu, pokiaľ nemáte stavené alebo ste nadšencom live stávok. Aký je váš tip na zápas Žilina – Trnava?

Mohlo by sa zdať, že Žilinu pandémia koronavírusu úplne položí na kolená, ale výsledky tomu zatiaľ nenaznačujú. MŠK je od 1. apríla v likvidácii a mužstvo opustilo mnoho opôr, keď sa brankár Holec porúčal do Sparty a kapitán Káčer našiel útočisko v Plzni, kde ho nasledoval aj obranca Kašša.

Žilina má teraz mladší húževnatý tím, ktorý podával veľmi dobré výkony v priateľských stretnutiach pred reštartom nadstavbovej časti Fortuna Ligy. Najprv rozstrieľali Trenčín 8:1 a potom ešte 3:1. Naopak, Spartaku priateľské zápasy nevyšli, keď podľahol Trenčínu (4:0) aj Senici (1:0).

Drvivá väčšina tipérskej komunity sa prikláňa na stranu domácich a veria, že Šošoni zabodujú naplno.

Tip na zápas Žilina - Trnava Fortuna kurzy
Tip na zápas Žilina – Trnava

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika na Fortune!