Tipbank: Nová súťaž v tipovaní od Tipsportu

Stávková kancelária Tipsport prichádza v strede leta v novinkou Tipbank, ktorá poteší všetkých súťaživých tipérov v najväčšej stávkovej komunite. Tento krát sa budete musieť zameriavať na tipovanie vyhraných zápasov alebo turnajov

Stávková kancelária Tipsport prichádza v strede leta v novinkou Tipbank, ktorá poteší všetkých súťaživých tipérov v najväčšej stávkovej komunite. Tento krát sa budete musieť zameriavať na tipovanie vyhraných zápasov alebo turnajov.

Tipbank Tipsport súťaž
Nová súťaž v tipovaní na Tipsporte

Budete súťažiť s ostatnými členmi komunity tipérov o hodnotné ceny. Princíp súťaže Tipbank je veľmi jednoduchý. Všetci účastníci daného kola Tipbanku začínajú na rovnakej štartovacej čiare. Svoj počiatočný bank sa snažia pomocou stávok na vybrané udalosti rozmnožiť. Víťazom súťaže sa stane ten tipér, ktorý bude mať na konci najväčší bank.

Premiérový Tipbank prebehne ku osemfinále Ligy Majstrov. Bank bude 8 Eur a dotácia 100,000 Netov, ktorá môže ešte narastať. Ceny získajú okrem víťaza Tipbanku aj ďalší tipéri umiestnení na popredných priečkach.

kurzy Tipsport Liga Majstrov
Kurzy Tipsportu na osemfinále Ligy Majstrov

Do súťaže Tipbank sa môže zapojiť každý, kto je registrovaný v stávkovej kancelárii Tipsport. Tipovať môžete klasicky na webe alebo cez mobilnú aplikáciu Tipsportu. V nasledujúcich riadkoch si vysvetlíme priebeh súťaže na príklade.

Bol vypísaný Tipbank na 1. kolo českej Tipsport extraligy. Do tohto Tipbanku budú teda zaradené iba tikety, ktoré obsahujú zápasy z úvodného kola českej hokejovej súťaže. V súťaži tipujete za svoje peniaze a na vyrovnanie podmienok pre všetkých slúži práve spomínaný Bank.

Ten je pre všetkých nastavený rovnako. Jedná sa o maximálnu čiastku, za ktorú môžete do daného Tipbanku natipovať. Samozrejme, tiket môžete podať aj za väčší vklad, ale do súťaže sa zaráta iba čiastka do maximálnej výšky banku.

Príklad: Počiatočný bank v Tipbanku – 1. kolo TELH je 4 EUR. Súťažiaci uzatvorí prvý tiket za 2 EUR s kurzom 4,00 a druhý tiket rovnako za 2 EUR s kurzom 2,00. Iba prvý tiket je výherný a súťažiaci v Tipbanku pokračuje s bankom vo výške 8 EUR. Tento bank môže opätovne do súťaže natipovať. Prípadne sa môže rozhodnúť, že už ďalej tipovať nebude. Bude tak dúfať, že ho nikto nepredbehne a udrží si tak svoju súčasnú pozíciu.

Druhá šanca

Súťažiaci môže zaraďovať tikety do Tipbanku do tej doby, dokiaľ má nejaký bank a existuje aspoň jedna príležitosť, ktorú je možné do súťaže zaradiť. Výnimkou je tzv. druhá šanca. Hráč s nulovým bankom a bez nevyhodnoteného súťažného tiketu má možnosť začať znovu s rovnakým počiatočným bankom.

Počet druhých šancí závisí na nastavení daného Tipbanku. Môže byť jedna, dve alebo aj žiadna. Druhú šancu aktivujete kliknutím na text „DRUHÁ ŠANCA“ v detaile súťaže.

Víťazom Tipbanku sa stane ten z vás, kto bude mať na konci najvyšší bank. Odmena ale nečaká len na najúspešnejšieho tipérskeho „bankára“.

Počet odmenených a výška cien závisí na nastavení súťaže, počtu účastníkov a nábere stávok do daného Tipbanku, Priebežné ceny v súťaži za jednotlivé umiestnenia je možné vidieť v detaile súťaže v cenách alebo aj v rebríčku Tipbanku. Ceny sa objavujú priebežne po obsadení danej pozície a výška sa odvíja z celkovej možnej dotácie. Súťaž je ukončená (a vyhodnotená počas niekoľkých hodín) v okamžiku ukončenia poslednej udalosti zaradenej do Tipbanku.

Kde a ako hrať

A akým spôsobom sa o Tipbanku dozviete? Pokiaľ máte v nastavení „Moja aktivita“ zaškrtnuté „Zmeny v Tipbanku“, príde vám vždy notifikácia o štarte nového Tipbanku. Súťaže si môžete všimnúť aj v ponuke Tipsportu. Na mobilných zariadeniach v prematchi ide o ďalšiu položku za „najtipovanejšie“. V live informácii, či Tipbank práve prebieha, nájdete na poslednom mieste v hlavičke. Na desktope sa jedná vždy o poslednú položku vo výpise športov na hlavnej stránke a v live si zápasy pre Tipbank vyfiltrujete hore v menu.

Do súťaže sa potom zapojíte takto: Na zostavovači v boxe „Zaradiť do súťaže“ si vyberte Tipbank. Po uzatvorení prvého tiketu ste v súťaži. Potom stačí len sledovať v sekcii súťaže v detaile Tipbanku, ako si vediete. V detaile nájdete základné informácie: ako sa vám darí, aktuálne zápasy z Tipbanku (ktoré sú ešte v ponuke), rebríček a rozvrhnutie cien. Najdôležitejšie informácie uvidíte až v súťažnej dlaždici.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!