Tipcup Turbo štartuje na Tipsporte už zajtra!

V piatok 5. februára je na programe štart obľúbenej súťaže v tipovaní na Tipsporte. Tipcup sa tento krát uskutoční vo verzii Turbo, čo znamená jedinú zmenu, že sa odohrá v kratšom čase. Kvalifikácia pobeží päť dní a jednotlivé kolá play-off dva dni.

V piatok 5. februára je na programe štart obľúbenej súťaže v tipovaní na Tipsporte. Tipcup sa tento krát uskutoční vo verzii Turbo, čo znamená jedinú zmenu, že sa odohrá v kratšom čase. Kvalifikácia pobeží päť dní a jednotlivé kolá play-off dva dni.

Inak je princíp rovnaký ako pri klasických Tipcupoch. Finále Zimného Tipcupu Turbo je na programe v nedeľu 7. marca. Výška dotácie je viac než 3 milióny Netov! Na odmenu dosiahnu všetci súťaži, ktorí si poradia s nástrahami kvalifikácie. Celkový víťaz zinkasuje 200 000 Netov, porazený finalista obdrží 80-tisíc!

Tipcup Turbo
Ovládni nový Tipcup Turbo na Tipsporte!

Zimný Tipcup Turbo sa bude hrať výhradne na webu/mobilnej aplikácii a pre účasť v ňom stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte na Slovensku, v Česku alebo v spoločnosti Chance

Turnaj odštartuje v piatok 5. februára kvalifikáciou, kde budú hrať všetci tipujúci proti sebe, a to s denným limitom 2 EUR. Kvalda potrvá do utorka 9. februára. Traja najlepší z kvalifikácie si odnesú 20 000 Netov! Odmeny sa dočká 500 najlepších hráčov z kvalifikácie.

Do play-off Zimného Tipcupu Turbo, ktoré vypukne v stredu 10. februára, postúpi z kvaldy 8 192 súťažiacich. Každý súboj jeden na jedného vo vyraďovacej časti pritom bude trvať dva kalendárne dni.

Pavúk play-off, kde si všetci jeho účastníci prídu na skvelé odmeny, vyvrcholí v nedeľu 7. marca. K úplnému víťazstvu tak musíte prejsť kvalifikáciou a poraziť 13 súperov.

Ako sa do Zimného Tipcupu Turbo prihlásite?

Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket uzatvoriť. Záleží len na vás, aké tikety do súťaže zaradíte. Jediné obmedzenie predstavuje zmienený maximálny denný limit vkladov. Na mobilných aplikáciách vyberte pri zostavovaní tiketu Zimný Tipcup Turbo v poli „súťaž“, ktoré je pod výberom vkladu.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov rovnajúci sa potenciálnej výhre v EUR. Do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety tipéra, ktorému sa spočítajú výhry v EUR na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa v bodoch (body získané na tiketoch zložených z viacerých príležitostí, napr. Kombinátory, sa vypočítavajú z výhier dosiahnutých na jednotlivých príležitostiach tohto tiketu).

program Tipcup Turbo
Rozpis zimného Tipcupu Turbo

Nezabudnite, že prostredníctvom Tipcupov sa môžete kvalifikovať do Turnaja majstrov. Do neho sa prebojuje 1 040 najlepších z celoročného rebríčka Tipcupov (k 8. 11. 2021). Ďalších 1 008 tipérov sa do TM dostane z Tipligy (k 8. 11. 2021, všetci od úrovne A triedy až po 1. ligu).

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!