Tipovačka na Tipsporte o ceny za viac ako €60,000!

V stávkovej kancelárii Tipsport sa onedlho rozbehne prvá tohtoročná Tipovačka, ktorá bude hokejová. Čaká nás štart NHL, ktorej novým oficiálnym partnerom sa stal práve Tipsport. Hokejová Tipovačka na Tipsporte odmení celkovo až 10,000 najlepších tipérov!

V stávkovej kancelárii Tipsport sa onedlho rozbehne prvá tohtoročná Tipovačka, ktorá bude hokejová. Čaká nás štart NHL, ktorej novým oficiálnym partnerom sa stal práve Tipsport. Hokejová Tipovačka na Tipsporte odmení celkovo až 10,000 najlepších tipérov!

Najväčším bonusom je skutočnosť, že súťaž o hodnotné ceny je úplne zadarmo pre každého. Stačí mať iba založený účet na Tipsporte. Tipovať sa budú výsledky vybraných stretnutí z NHL, ale aj ďalších hokejových líg.

Tipovačka na Tipsporte o ceny €60,000
Štartuje Tipovačka na Tipsporte o ceny za parádnych €60,000

Tipovačka bude mať 11 kôl a potrvá od stredy 13. januára do soboty 23. januára. Úlohy expertov, s ktorými môžete porovnávať svoj odhad, sa ujali jardarez, šampión minulej Tipovačky, a STARS007, admin, bloger, autor analýz a veľký fanúšik prestížnej zámorskej ligy.

Celkový víťaz získa 600 000 Netov. V každom kole navyše bojujete o podiel z banku 160 000 Netov! Už teraz môžete natipovať prvé tri kolá! Súťažnú stránku nájdete po prihlásení sa na hráčsky účet v záložke SÚŤAŽE (a to i v natívnej aplikácii v sekcii MÔŽEM HRAŤ).

Tipovačka na Tipsporte – Pravidlá a podmienky:

Podmienka účasti v Tipovačke nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte. Hrá sa výhradne na webe/mobilnej aplikácii, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich a výsledky minulých kôl.

Odmenených bude 10 000 najlepších tipérov. Najúspešnejší súťažiaci získa 600 000 Netov, porazený finalista urve 200 000 Netov a tretí v poradí 120 000 Netov.

Tipovačka sa skladá z 11 hracích kol. V každom tipujete presné skóre piatich zápasov z NHL i iných líg v základnej hracej dobe a zároveň bojujete o podiel z banku 160 000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovným dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom kole získajú najviac bodov.

Za uhádnutý presný výsledok stretnutia počas 60 minút obdržíte 10 bodov. 6 bodov inkasujete za uhádnutú remízu (ale nie presné skóre), príležitosť vrátane gólového rozdielu alebo príležitosť + presný počet gólov. Pokiaľ uhádnete víťaza duelu bez gólového rozdielu, alebo bez presného počtu gólov, máte 4 body. A nakoniec – v prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (nie príležitosť), získate 2 body.

Príklad: Stretnutie v regulérnej hracej dobe skončilo 4:1. Koľko kto obdrží bodov?

10 – získa súťažiaci, ktorý tipoval presný výsledok 4:1
6 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 3:0, 5:2, 6:3, 3:2 a pod.
4 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 5:1, 3:1, 1:0, 2:1 a pod.
2 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 2:3, 1:4, 0:5 a pod.
0 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 0:2, 1:3, 1:5 a pod.

Tipovať do súťaže môžete už teraz, a to na prvé tri kolá. 1. kolo prebehne v stredu 13. januára. Tipy je možné ľubovoľne do začiatku jednotlivých zápasov daného kola meniť. Pokiaľ nestihnete včas natipovať prvé zápasy daného kola, nevadí. Stále máte šancu získať body z ostatných duelov, ktoré v danom kole začnú neskôr.

Súťažnú stránku nájdete po prihlásení sa na hráčsky účet v záložke SÚŤAŽE (a to i v natívnej aplikácii v sekcii MÔŽEM HRAŤ).

Nová sezóna NHL bude veľmi špecifická. Vedenie najslávnejšej hokejovej súťaže v snahe obmedziť cestovanie preskladalo zloženie divízií, v ktorých sa budú tímy stretávať v skrátenej základnej časti do 8. mája s 56 zápasmi pre každý celok. Kluby so sídlom v USA budú hrať v Západnej, Centrálnej a Východnej divízii a všetkých sedem kanadských tímov v Severnej divízii.

Do play-off postúpi 16 tímov (z každej divízie prvé štyri), ktoré si zahrajú o Stanley Cup vyraďovacím spôsobom na štyri víťazné bitky. Víťaz Stanley Cupu by mal byť známy približne v polovici júla.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!