Tipovačka o exkluzívny NHL zájazd a stretnutie s Voráčkom

Na Tipsporte prichádza ďalší diel hokejovej Tipovačky. Tipovačka o exkluzívny NHL zájazd vás nenechá chladným. Hlavnou cenou je VIP zájazd na zápas NHL pre 2 osoby, 4 noci v 4* hoteli, atď.

Súťaž prebehne od dnes pondelka 1.10 do 13.10 a zapoja sa do nej aj bývalí hráči prestížnej zámorskej ligy – Jaroslav Špaček a Tomáš Kopecký. Preskočíte ich v rebríčku? Súťaž je úplne zadarmo a jej podstatou bude tipovanie výsledkov NHL, ale aj KHL, českej Tipsport extraligy a slovenskej Tipsport Ligy. Kto z vás ohromí najväčšiu tipérsku komunitu? Na odmenách Tipsport rozdá spolu viac ako 40,000 EUR!

Tipovačka o exkluzívny NHL zájazd
Hokejová Tipovačka na Tipsporte

Podmienka účasti v Tipovačke nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Podstata súťaže je jednoduchá: Tipujte presné skóre vybraných hokejových duelov a zabojujte o lákavé ceny. Tipsport odmení 1,000 najlepších tipérov.

Najúspešnejší súťažiaci poletí do zámoria na dva vybrané zápasy NHL. Spolu s kamarátom(kou) sa pritom môže tešiť na ubytovanie na štyri dni v štvorhviezdičkovom hoteli vo Philadelphii. Súčasťou nevšedného zážitku bude aj osobné stretnutie s českým reprezentantom a hviezdou Philadelphie Jakubom Voráčkom. Druhý v poradí získa 2,000 EUR na tipovanie, tretí v poradí 1,200 EUR na tipovanie.

Hrá sa výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich aj výsledky minulých kol. Vrátane bilancia Jaroslava Špačka (s nickom JaroslavSpacek), olympijského víťaza, trojnásobného majstra sveta a terajšieho asistenta hlavného trénera plzenských indiánov, a Tomáša Kopeckého (TomasKopecky), dvojnásobného víťaza Stanley Cupu. Trafíte viac správnych výsledkov než tieto bývalé hokejové kapacity?

Tipovačka o exkluzívny NHL zájazd sa skladá z 10 hracích kôl.

V každom budete tipovať päť vybraných zápasov a zároveň hrať o podiel z banku 100,000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovným dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom hracom kole získajú najviac bodov. Za uhádnutý presný výsledok stretnutia dostanete 10 bodov. Keď trafíte príležitosť vrátane gólového rozdielu (alebo remízu) zhrabnete 6 bodov, bez gólového rozdielu 4 body. V prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (príležitosť nie), získate 2 body.

V Tipovačke môžete natipovať na viac kôl dopredu. Tipy možno ľubovoľne do uzávierky meniť. Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie skrz prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí tipovať).

1 000 najúspešnejších tipujúcich počas súťažného obdobia získa od Tipsportu nasledujúce ceny:

Tipujúci s najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: VIP zájazd na 2 zápasy NHL pre 2 osoby + stretnutie s Jakubom Voráčkom
Tipujúci s 2. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 200 000 Netov
Tipujúci s 3. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 120 000 Netov
Tipujúci sa 4. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 80 000 Netov
Tipujúci s 5. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 40 000 Netov
Tipujúci s 6. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 32 000 Netov
Tipujúci sa 7. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 28 000 Netov
Tipujúci s 8. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 24 000 Netov
Tipujúci s 9. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 20 000 Netov
Tipujúci s 10. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 16 000 Netov
Tipujúci s 11. až 15. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 12 000 Netov
Tipujúci s 16. až 50. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 8 000 Netov
Tipujúci s 51. až 100. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 4 000 Netov
Tipujúci sa 101. až 500. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 2 000 Netov
Tipujúci s 501. až 1 000. najvyšším súčtom dosiahnutých bodov: 600 Netov

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!