Tipovačka s Moravčíkom a Richterom štartuje na Tipsporte!

Je tu ďalšia Tipovačka. Tento raz hokejovo-futbalová! Cena pre víťaza? 400 000 Netov! Tipovačka s Moravčíkom a Richterom prebehne na Tipsporte od 4. do 17. februára. Porazíte rešpektované športové osobnosti ako Pavel Richter a Ľubomír Moravčík.

Tipovačka s Moravčíkom a Richterom
Tipovačka s Moravčíkom a Richterom o €36,000!

Súťaž, ktorej podstata spočíva v tipovaní výsledkov vybraných futbalových a hokejových zápasov, si zahráte úplne zadarmo. V každom kole navyše bojujete o podiel z banku 100 000 Netov. Kto z vás ohromí najväčšiu tipérsku komunitu? Na odmenách Tipsport rozdá spolu 36 000 EUR na tipovanie! Mimochodom (info pre tých, ktorí chcú súťažiť cez mobil): V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).

Tipovačka s Moravčíkom a Richterom nemá žiadne podmienky. Stačí by zaregistrovaný do internetového tipovania na Tipsporte. Do súťaže sa nemusíte ani prihlasovať.

Tipsport odmení 1 000 najlepších tipérov. Najúspešnejší súťažiaci sa môže tešiť na 400 000 Netov, porazený finalista získa 200 000 Netov a tretí v poradí 120 000 Netov na tipovanie.

Hrá sa výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich aj výsledky minulých kôl. Vrátane bilancie Pavla Richtera (s nickom richterpavel), svetového hokejového šampióna z roku 1985, a Ľubomíra Moravčíka (moravciklubo), dvojnásobného majstra Škótska s Celticom Glasgow (2001 a 2002) a najlepšieho futbalistu Československa (1992), neskôr aj samostatného Slovenska (2001).

Tipovačka sa skladá z 10 hracích kôl. V každom budete tipovať presné skóre piatich vybraných zápasov z rôznych hokejových a futbalových líg a zároveň hrať o podiel z banku 100 000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovným dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom hracom kole získajú najviac bodov.

Za uhádnutý presný výsledok zápasu získate 10 bodov. 6 bodov zhrabnete za uhádnutú remízu (ale nie presné skóre), príležitosť vrátane gólového rozdielu alebo príležitosť + presný počet gólov. Pokiaľ uhádnete víťaza duelu bez gólového rozdielu alebo bez presného počtu gólov, máte 4 body. A nakoniec – v prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (príležitosť však nie), získate 2 body.

Príklad: Stretnutie v základnej hracej dobe skončilo 4:1. Koľko kto dostane bodov?

10 – získa súťažiaci, ktorý tipoval presný výsledok 4:1
6 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 3:0, 5:2, 6:3, 3:2 a pod.
4 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 5:1, 3:1, 1:0, 2:1 a pod.
2 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 2:3, 1:4, 0:5 a pod.
0 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 0:2, 1:3, 1:5 a pod.

V Tipovačke môžete natipovať na viac kôl dopredu. Tipy možno ľubovoľne do uzávierky meniť. Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na Váš herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!