Tipovanie handicapov prinieslo €12,000 výhru na Tipsporte!

Na zelených trávnikoch začína byť opäť rušno a stávkujúci majú pochopiteľne čoraz väčší výber zápasov, na ktoré môžu tipovať

Na zelených trávnikoch začína byť opäť rušno a stávkujúci majú pochopiteľne čoraz väčší výber zápasov, na ktoré môžu tipovať. To sa odráža aj na výherných tiketoch, keď teraz predviedol skvelú trefu na Tipsport tipér s prezývkou „Spitfire8411“. K výhre mu dopomohlo správne tipovanie handicapov v troch stretnutiach s parádnym kurzom.

Tipovanie handicapov na Tipsporte
Výherný tiket na Tipsporte

Dvakrát sa mu podarilo uspieť s handicapom v nemeckej Bundeslige a raz správne predpovedal výsledok aj v českej futbalovej lige. Na výhernom tikete mal Dortmund, ktorý si podľa predpokladov hravo poradil s Paderborne (6:1) a nezaváhal ani Mönchengladbach s Union Berlín (4:1).

Najväčší napinák bol zápas Sparty v Karvinej, keď nastupovala favorizovaná Sparta do druhého polčasu s jednogólovým mankom. Po zázračnom prebudení však po polčase nastrieľala až štyri góly a „Spitfire8411“ sa mohol radovať.

Pri €439 vklade si pripísal na konto fantastických €12,082. Gratulujeme! Máte nejaké rady pre začiatočníkov na tipovanie handicapov? Podeľte sa s nami v komentároch pod článkom.

Tipsport ponúka vstupný bonus až do výšky €4,000 + €15 zadarmo!