Tipovanie kanadských bodov Slovenskej ligy, NHL a KHL

Fortuna prišla s ďalšou zaujímavou novinkou a stávkujúci majú teraz tú možnosť, aby si natipovali ktorý z ich obľúbencov získa počas zápasov kanadský bod. Okrem najvyššej Slovenskej súťaže môžete tipovať aj NHL a KHL. Vyskúšate nové tipovanie kanadských bodov na Fortune?

Tipovanie kanadských bodov Fortuna
Tipovanie kanadských bodov na Fortune

Fandíte Jágrovi, Crosbymu, Malkinovi, Toewsovi, Stamkosovi, komukoľvek? Môžete si na svojho obľúbenca vsadiť, že v najbližšom svojom zápase získa kanadský bod. Napríklad na našeho Pánika je v súboji Chicaga s Pittsbourgom vypísaný kurz 1.99, že buď dá gól, alebo aspoň prihrá na gól niekomu zo svojich spoluhráčov.

No pravdepodobne budete chcieť vsadiť na svojich obľúbencov zo Slovenskej Tipsport Ligy. V nej sa už v nedeľu odohrajú tieto zápasy: Nové Zámky – Liptovský Mikuláš, Trenčín – Banská Bystrica, Košice – Poprad, Zvolen – Detva a Žilina – Nitra. Fortuna na zisk bodu najviac favorizuje Šišovského zo Zvolena, Surového z B.Bystrice, Nagyho a Hovorku z Košíc, či Krištofa z Nitry. Zaujímavosťou je, že si môžete vsadiť aj na to, že nejaký hráč nezíska kanadský bod. Kurzy na zisk kanadského bodu v stáv. kancelárii Fortuna:

TipNaKanadskyBod1
Kurzy kanadské body Fortuna
TipNaKanadskyBod2
Kurzová ponuka kanadské body

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!