Tipovanie MS vo futbale na Tipsporte o €10,000 ZADARMO!

Tipsport prináša ďalšiu akciu k MS. Cez majstrovstvá sveta tu hráte maratón, Tipovačku a Letný Tipcup. Teraz je na rade sľubované prekvapenie. Výpočet súťaží totiž doplní Futbalový pavúk! Nezmeškajte tipovanie MS vo futbale úplne zadarmo. O čo pôjde?

Tipovanie MS vo futbale
Tipuj MS vo futbale na Tipsporte

Tipujte v období od 27. júna do 15. júla, ktorým tímom sa bude dariť v jednotlivých fázach play off MS vo futbale. Počas vyraďovacej časti šampionátu pritom bude možné jedno mužstvo zvoliť iba raz. Súťažiaci, ktorý dokráča pavúkom najďalej, získa od Tipsportu 10 000 EUR na tipovanie!

Súťaž sa hrá výhradne na webe Tipsportu a pre účasť v nej stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Súťaž je zadarmo, nie je potrebné spĺňať každodenný limit vkladov. Hrá sa výhradne na webe.

Futbalový pavúk vychádza z vyraďovacej fázy Majstrovstiev sveta v Rusku. Odohrajú sa štyri kolá – osemfinále, štvrťfinále, semifinále a finále. Ale pozor. Musíte sa zapojiť hneď do prvého kola (osemfinále), neskôr už k tomu nedostanete príležitosť. Do ďalších kôl vždy postúpia iba úspešní tipéri.

Princíp súťaže Tipovanie MS vo futbale?

Vyberte si v každom kole jeden tím, ktorý podľa vás postúpi do ďalšej fázy turnaja. Dané mužstvo si už ale v nasledujúcich kolách nebudete môcť zvoliť. Každý tím si teda možno vybrať len raz. Ak vami tipovaný reprezentačný tím postúpi, postupujete s ním do ďalšieho kola. Ak nepostúpi, vypadávate z hry. Svoje tipy môžete ľubovoľne upravovať do uzávierky daných zápasov v rámci daného kola. V prípade, že máte na aktuálne kolo natipované a zápas vami zvoleného tímu už začal, tak pretipovať ho už nie je možné.

Príklad: Z tímov, ktoré sú v osemfinále MS, sa mi pozdáva postup Belgicka. V prvom kole tak tipujem červených diablov. Uspeli? Paráda, idem ďalej. Vo štvrťfinále ukazujem na Angličanov (Belgičanov už zvoliť nemôžem, pretože som ich tipoval v kole úvodnom). Opäť trefa do čierneho? Super, čaká ma tretie kolo. Zo semifinalistov Belgicko, Brazília, Chorvátsko a Anglicko verím kanárikom (Chorvátov nefavorizujem a Belgičanov s Angličanmi už tipovať nemôžem – hral som ich v prvom, respektíve druhom kole). Zásah! Teraz už len ostáva určiť víťaza majstrovstiev. Mimochodom, ak sa vám stane, že už nemôžete nikoho tipovať, pretože ste tímy zahrali v predchádzajúcich kolách, počíta sa vám posledný úspešný tip.

Ten, kto dôjde najďalej zo všetkých, získa odmenu 1 000 000 Netov. V prípade, že výhercov bude viac, cena sa medzi nich rozdelí. A kde teda hrať? Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet Tipsportu v záložke SÚŤAŽE. Na stránke súťaže nájdete okrem výsledkov aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!