Tipovanie na DOXXbete: FC Barcelona vs. Bilbao

V minulom kole sme zaznamenali zmenu na čele tabuľky, keď FC Barcelona iba remizovala 0:0 na pôde Sevilly a Real Mardid si poradil so San Sebastianom 2:1

Vyskúšali ste už tipovanie na DOXXbete? Ponúkame vám kurzovú ponuka na dnešné zápasy La Ligy. V minulom kole sme zaznamenali zmenu na čele tabuľky, keď FC Barcelona iba remizovala 0:0 na pôde Sevilly a Real Mardid si poradil so San Sebastianom 2:1. Biely balet sa vyrovnal Barce počtom nazbieraných bodov a vďaka lepšej bilancii vzájomných zápasov by v tomto momente získal titul.

FC Barcelona – Messi

Do konca súťaže ostáva ešte 8 kôl a Barcelona už teda musí len dúfať v zakopnutie Realu. Dnes večer v 31. kole španielskej La Ligy privíta doma Ath. Bilbao, ktoré figuruje na 10. mieste tabuľky. Barca už nemá obhajobu titulu vo vlastných rukách a bude treba zapnúť na vyššie obrátky.

Bilbao zatiaľ po reštarte ligy nenašlo premožiteľa, keď po dvoch remízach prišla naposledy doma výhra s Betisom 1:0. Barcelona tiež po reštarte súťaže neprehrala, keď má na konte dve výhry a jednu remízu, pričom zatiaľ ešte neinkasovala gól.

V dnešnom večernom dueli však nepomôže Barcelone vykartovaný Busquets. Navyše, Barce to na Bilbao v posledných zápasoch nejde, keď nedokázala vyhrať štyrikrát po sebe. Očakávame vyrovnané stretnutie, ktoré by mohol zlomiť práve Messi, pretože ďalšiu stratu bodov si už Barcelona nemôže dovoliť.

Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku DOXXbetu, kde momentálne prebieha promo akcia €50 pre každého, v ktorej môžete získať každý deň jedinečný DOXXbet bonus €5 voľnej stávky. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

tipovanie na DOXXbete kurzy
Tipovanie na DOXXbete – Kurzová ponuka

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!