Tipovanie na Fortune: Anglická Premier League je späť!

Od stredy 17.6. sa môžu futbaloví fanúšikovia na celom svete tešiť aj na zápasy anglickej najvyššej futbalovej súťaže, ktorá je považovaná za najlepšiu vôbec

Kurzová ponuka sa rozširuje a tipovanie na Fortune naberá na obrátkach! Od stredy 17.6. sa môžu futbaloví fanúšikovia na celom svete tešiť aj na zápasy anglickej najvyššej futbalovej súťaže, ktorá je považovaná za najlepšiu vôbec. Po dlhej prestávke vybehnú na trávniky futbalisti na ostrovoch a nás čaká hneď niekoľko lahôdok na úvod.

Tipérov určite teší fakt, že sa kurzová ponuka opäť výrazne rozšíri, keďže zápasy prestížnej Premier League budú prebiehať takmer každý deň a do konca súťaže zostáva dohrať ešte 9 kôl. Na čele je s obrovským náskokom Liverpool, ktorý vedie o 25 bodov pre druhým Manchestrom City a suverénne kráča k vytúženému titulu po 30-tich rokoch.

Najväčším šlágrom po reštarte bude dnešný večerný zápas „Citizens“ a „Gunners“. City budú hrať o udržanie druhého miesta a Arsenal stráca 5 bodov na pohárovú Európu. V piatok nás čaká súboj Tottenham vs. Manchester Utd. a v nedeľu derby Everton vs. Liverpool.

Program zápasov aj s kurzami nájdeš na obrázku nižšie. A nezabudni, že Fortuna navyše ponúka aj kurzové zvýhodnenie, vďaka ktorému môžeš vyhrať až o 30% viac!

Tipovanie na Fortune kurzova ponuka
Tipovanie na Fortune – kurzová ponuka Premier League

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!