Tipovanie na šípky: Šípkarský pavúk o 1,000,000 Netov!

V Írsku sa zišla šípkarská elita. Michael van Gerwen, Peter Wright a spol. sa od dnešného dňa predstavia na turnaji v Dubline. Koho favorizujete alebo vám je tipovanie na šípky cudzei? Spestrite si podujatie série World Grand Prix súťažou Šípkarský pavúk na Tipsporte!

Tipovanie na šípky
Tipovanie na šípky: Šípkarský pavúk o 1,000,000 Netov

Tipujte na Tipsporte v období od 26. septembra do 6. októbra ktorým hráčom sa bude dariť v jednotlivých fázach tohto prestížneho merania síl. Počas všetkých kôl pritom bude možné jedného šípkara zvoliť iba raz. Súťažiaci, ktorý dokráča pavúkom najďalej, získa 10,000 EUR od Tipsportu na tipovanie!

Súťaž sa hrá výhradne na webe a pre účasť v nej stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Je zadarmo, nie je potrebné plniť každodenný limit vkladov.

Šípkarský pavúk prebehne od 26.9. do 6.10.

Súťaž vychádza z turnaja, ktorý sa v spomínanom termíne koná v írskom Dubline. Odohrá sa celkom päť kôl – prvé, druhé, štvrťfinále, semifinále a finále. Ale pozor. Musíte sa zapojiť hneď do prvého kola, neskôr už k tomu nedostanete príležitosť. Do ďalších kôl vždy postúpia iba úspešní tipujúci.

Princíp? Podobný ako pri predchádzajúcej súťaži Futbalový pavúk. Tipnite si v každom kole jedného borca, ktorý podľa vás postúpi do ďalšej fázy turnaja. Daného šípkara si už ale v nasledujúcich kolách nebudete môcť zvoliť. Každého účastníka si teda možno vybrať len raz. Ak váš favorit postúpi, idete s ním do ďalšieho kola aj vy. Keď vypadne, hra pre vás končí. Svoje tipy môžete ľubovoľne upravovať do uzávierky daných zápasov v rámci daného kola. V prípade, že máte na aktuálne kolo šípkara už zvoleného a jeho duel sa začal, tak už nie je možné zvoliť iného šípkara.

Príklad:

Zo zápasov úvodného kola turnaja sa mi pozdáva postup Iana Whitea. V prvom kole tak tipujem Angličana. Uspel? Idem ďalej. V druhom kole ukazujem na Garyho Andersona (Whitea zvoliť nemôžem, pretože som ho tipoval v kole prvom). Opäť trefa do čierneho? Super, čaká ma štvrťfinále. V ňom sa mi páči Peter Wright. Ďalší zásah! Zo semifinalistov Anderson, Van Gerwen, Wright a Cross si vyberám Roba Crossa (Andersona ani Wrighta už tipovať nemôžem – hral som ich v druhom kole, respektíve vo štvrťfinále). Trefa! Teraz už len ostáva určiť víťaza finále medzi Van Gerwenom a Crossom… A tam je to pre mňa jasné. Klikám na Van Gerwena (Crossa tipovať nemôžem, využil som ho v semifinále).

Ako môžete vidieť z uvedeného príkladu, je potrebná istá dávka prezieravosti. Pozerať sa dopredu a svojich top favoritov si šetriť do neskoršej fázy súťaže/turnaja. Kto bude v semifinále? Kto by to mohol celé vyhrať (aby som si daného šípkara-budúceho víťaza vybral práve až v kľúčovej bitke o titul a nie skôr)? Ak sa vám stane, že už nemôžete nikoho tipovať, pretože ste šípkarov zahrali v predchádzajúcich kolách, počíta sa vám posledný úspešný tip.

Ten, kto dôjde najďalej zo všetkých, získa od Tipsportu odmenu 1,000,000 Netov! V prípade, že výhercov bude viac, cena sa medzi nich rozdelí.

A kde teda hrať? Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet Tipsportu v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!