Tipovanie na Tipsporte: Rozstrieľa Real Madrid Eibar?

Real Madrid húževnato bojuje na diaľku o ligový titul s FC Barcelona, ktorá drží momentálne 5-bodový náskok na čele tabuľky

Vyskúšajte tipovanie na Tipsporte s kurzovou ponuku na zápas španielskej futbalovej súťaže. Real Madrid húževnato bojuje na diaľku o ligový titul s FC Barcelona, ktorá drží momentálne 5-bodový náskok na čele tabuľky. Real uzatvorí 28. kolo La Ligy súbojom proti Eibaru, ktorý klesá ku dnu a okupuje priebežnú 16. priečku.

Hostia to nebudú mať na štadióne Santiaga Bernabéua vôbec jednoduché a prekvapenie si nikto nechce pripustiť. Zápas by mal byť jednoznačne v réžii bieleho baletu, ktorý potrebuje každý jeden bod, aby bol na dosah Barcelony.

Barcelona uspela včera v Mallorce jednoznačne 4:0. Duel sa začína o 19:30 a vy ho môžete sledovať naživo vďaka Tipsport TV. Pri živom prenose neváhajte využiť možnosť live stávok.

Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie Tipsport, kde aktuálne prebieha bonusová akcie Tipovačka ZADARMO o ohromných €53,000! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tipovanie na Tipsporte kurzy
Tipovanie na Tipsporte- kurzová ponuka

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!