Tipovanie Play-Off Ligy Majstrov na Tipsporte

Kto postúpi do skupinovej fázy Ligy Majstrov a pripojí sa tak ku gigantom svetového futbalu akými sú Bayern, Barcelona, či Real? Potvrdí Hamšíkov Neapol, ako aj Liverpool výsledky z prvého zápasu? Dokáže Slávia Praha otočiť vývoj? Tipovanie Play-Off Ligy Majstrov nie je nikdy jednoduché…

Tak dnes, ako aj zajtra sa odohrá po 5 odvetných stretnutí finále Play Off o postup do Ligy Majstrov. Následne sa v piatok 24.8. uskutoční žreb, na ktorý čakajú také mužstvá ako Real Madrid, Juventus Turín, Bayern Mníchov. FC Barcelona, Benfica Lisabon, PSG, Atletico Madrid, Chelsea, Manchester United, Dortmund, AS Rím, Manchester City, Borusia Dortmund, FC Porto a mnohí ďalší.

Jeden z ťahákov Play Off Ligy majstrov sa uskutoční už dnes

Zápas medzi Nice a Neapolom vzbudzoval záujem už po žrebe, nakoľko sa stretli mužstvá z TOP 5 líg Európy. Neapol prvý zápas zvládol lepšie a doma vyhral 2:0, keď bol pomer striel 21:6. Nice ku koncu zápasu dokonca dohrávala v deviatich, lebo Koziello a Plea sa nechali vylúčíť, a tak im dnes môžu chýbať.

Celtic má po výhre 5:0 postup takmer vo vrecku. To isté sa dá povedať aj o FC Sevilla, ktorá vyhrala na pôde dnešného súpera Basaksehir z Turecka 2:1. Najdramatickejšie budú dnes zápasy Rijeka – Olympiakos a Maribor-H.Beer Sheva, ktoré skončili v prvom zápase 2:1 pre dnes hosťujúce tímy.

Zajtra to vypadá na oveľa dramatickejší futbalový večer. Lákadlom bude najmä Liverpool vs Hoffenheim, kedy Nemci musia zmazávať jednogólové manko z vlastného štadióna (prehrali 2:1). LFC však určite chce do Ligy Majstrov, no podľa výkonu v prvom zápase ani Hoffenheim nie je bez šancí.

Slovákov bude zaujímať aj zápas Slávie Praha s Cyperským APOEL-om. U „zošívaných“ máme totiž hneď dvojicu hráčov, a to Stocha a Hromadu. Hráči z hlavného mesta ČR to však nebudú mať jednoduché, lebo vonku prehrali 2:0. Podľa štatistík ale mali viac striel na bránu celkovo (13:5), ako aj priamo na bránu (5:3). Verme, že koncovka im tentokrát vyjde lepšie.

Ďalšie zápasy ktoré sa odohrajú v stredu mali veľmi tesné výsledky v prvom zápase: CSKA Moskva – Y.B.Bern 1:0, FCSB – Sporting Lisabon 0:0 a FC Kodaň – Karabach 0:1.

Kurzy na odvety Play Off Ligy Majstrov a zároveň aj na postup v stávkovej kancelárii Tipsport:

Tipovanie Play-Off Ligy Majstrov Tipsport kurz
Tipovanie Play-Off Ligy Majstrov: Kurzy Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!