Tipovanie prezidentských volieb v ČR: Súťaž Tipsportu

Voľby českého prezidenta sa nezadržateľne blížia. Prvé kolo prebehne už 12. a 13. januára. Užite si ho so špeciálnou súťažou v Tipsporte, v ktorej na odmenách rozdajú viac ako 800,000 Netov! Podmienka je jediná a jednoduchá…. Na víťaza si môžete aj staviť! Trúfnete si na tipovanie prezidentských volieb v ČR?

Tipovanie prezidentských volieb v ČR Tipsport
Tipovanie prezidentských volieb v ČR na Tipsporte

Podmienka účasti v súťaži je teda jediná. Na svojom hernom účte na Tipsporte musíte mať doplnené niektoré osobné údaje a overenú totožnosť tipujúceho. Bez tejto aktualizácie si súťaž nezahráte.

Tušíte, koľko percent hlasov získajú v 1. kole prezidentských volieb Miloš Zeman, Jiří Drahoš, Michal Horáček, Pavel Fischer, Mirek Topolánek, Marek Hilšer, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek a Petr Hannig? Ak áno, zabojujte o poriadnu porciu Netov!

Na víťaza čaká 200,000 Netov a celkovo Tipsport odmení 1,000 najlepších klientov. Pokiaľ bude mať viac hráčov rovnaký počet bodov, rozhodne o ich konečnom umiestnení dátum a čas odoslania súťažných tipov.

Ako zápoliť o tento balík?

Princíp súťaže je jednoduchý. Stačí určiť, koľko percent na dve desatinné miesta získajú jednotliví kandidáti v blížiacich sa voľbách. V ponuke bude všetkých deväť kandidátov. Pozor, rozdeliť musíte presne 100%, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Svoje tipy môžete meniť až do uzávierky.

Zvíťazí ten, kto bude mať najvyšší počet bodov. Tých je k dispozícii maximálne 100, pretože medzi jednotlivých uchádzačov o pozíciu prezidenta rozdelí Tipsport presne 100%. Plný počet bodov dosiahnete, keď na dve desatinné miesta trafíte presné zisky všetkých kandidátov. V prípade vášho tipu, že kandidát získa 10.05%, ale jeho konečný zisk bude 12.00%, beriete zaňho 10.05 bodov. Pokiaľ svoj odhad naopak prestrelíte a budete veriť, že získa 12.00%, ale on nakoniec bude mať iba 10.05%, získate 10.05 bodov. Nikdy teda nemôžete získať viac bodov, než aký je konečný percentuálny zisk kandidáta vo voľbách.

A aké sú kurzy na celkového víťaza prezidentských volieb v Českej republike na Tipsporte?

KurzyVolbyCR

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!