Tipovanie US Open: Najväčším favoritom Federer

Práve štartuje ďalší Grand Slam a tipovanie US Open naberá na obrátkach. Tentokrát si to najlepší hráči sveta namierili do USA. Najpravdepodobnejším víťazom je Roger Federer. Prinášame Vám, kde si je najvýhodnejšie vsadiť na ktoréhokoľvek z favoritov.

Tipovanie US Open 2017
Tipovanie US Open 2017

Tak Tipsport, ako aj Fortuna či BetX favorizujú švajčiarskeho fenoména. Na víťazstvo celého US Open mu všetci dali kurz 2.7. Ale pozor, ak mu neveríte až tak úplne a iba si myslíte, že to dotiahne do finále, tak na to už majú stávkové kanceláriie iné kurzy. To, že sa Roger dostane do finále ohodnotila Tipsport kurzom 1.95, na Fortuna nájdete kurz 2.1 a na BetX 1.95. Rozdielne kurzy sú aj na jeho postup do semifinále, či štvrťfinále.

Vzhľadom na neúčasť Djokoviča a Murraya je druhým najväčším favoritom Nadal. Na jeho víťazstvo sa vám naopak oplatí dať v Tipsporte (kurz 4.25). Za tretieho naj favorita Zvereva sa zas oplatí vsadiť (ak chcete dať na jeho celkové víťazstvo) na BetX. Takto by sme sa mohli rozpisovať pri všetkých hráčoch, preto vám radšej prinášame prehľadný zoznam kurzov na jednotlivých hráčov v stávkových kanceláriách.

Tipsport

Tipovanie US Open na Tipsporte
UScelkoveM2
Kurzy Tipsportu US Open

Fortuna

Tipovanie US Open na Fortune
Kurzy Fortuny US Open

BetX

UScelkoveBetX
Kurzy BetX US Open

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!