Tipovanie zápasu Getafe vs. Real Sociedad

Dnešné tipovanie zápasu šiesteho Getafe so siedmim Realom Sociedad nebude jednoduché, keďže obidva tímy delia v tabuľke iba dva body a obidve mužstvá majú po reštarte rovnako mizernú formu

Dnešné tipovanie zápasu šiesteho Getafe so siedmim Realom Sociedad nebude jednoduché, keďže obidva tímy delia v tabuľke iba dva body a obidve mužstvá majú po reštarte rovnako mizernú formu. Bojuje sa však o účasť v skupinovej fáze Európskej ligy, takže ide o veľa!

Tipovanie zápasu Getafe gól
Getafe CF

Zaujímavá dohrávka 32. kola španielskej futbalovej La Ligy môže Getafe v prípade výhry posunúť k bližšie k možnej účasti v Lige Majstrov. Teraz stráca na miliónovú súťaž 5 bodov, ale dnešný zápas má k dobru.

Do konca súťaže zostáva ešte 6 kôl, takže nič nie je stratené. Getafe však musí spraviť prvý krok k vytúženému cieľu už dnes večer. Real Sociedad sa po prestávke spôsobenej koronavírusom hľadá a z posledných štyroch zápasov získal iba jeden bod za remízu.

Getafe sa tiež nemá čím chváliť, keď zo štyroch stretnutí trikrát remizovalo s tímami z druhej polovice tabuľky a podľahlo Granade. V zápase, ktorý má výkop naplánovaný na 22:00, nečakáme veľa gólov. Na obidvoch stranách je veľa zranených hráčov a rozhodnúť môže jedna akcia. Prikláňame sa k tipu 1X.

Na tipovanie zápasu Getafe vs. Real Sociedad môžete využiť stávkovú kanceláriu DOXXbet, ktorej kurzová ponuka je k dispozícii na obrázku nižšie. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

kurzy DOXXbetu na zápas
Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!