Tipovanie zápasu Juventus – Lazio na SYNOTtipe

Začiatok týždňa sa bude niesť v znamení dohrávky 34. kola talianskej Serie A. Čaká náš tipovanie zápasu Juventus – Lazio, ktorý mal byť súbojom o ligový titul, ale po katastrofálnych výkonoch Lazia po reštarte súťaže bude mať trochu iný nádych

Začiatok týždňa sa bude niesť v znamení dohrávky 34. kola talianskej Serie A. Čaká náš tipovanie zápasu Juventus – Lazio, ktorý mal byť súbojom o ligový titul, ale po katastrofálnych výkonoch Lazia po reštarte súťaže bude mať trochu iný nádych.

CR Juventus
facebook/Juventus – Sassuole

Dobrú formu si neprinesie do zápasu ani vedúci Juventus, ktorý drží 5-bodový náskok na čele, keď do konca súťaže ostáva ešte 5 kôl. Mala to však byť spanilá jazda Juve za deviatym titulom v rade, ale v posledných troch zápasov skolabovala obrana a na konto pribudli iba dva body za remízy s Atalantou 2:2 a v Sassuole 3:3. Predtým to bola prehra v Miláne 2:4.

Chváliť sa nemá čím ani Lazio, ktoré prišlo po korone ako vymenené. V posledných štyroch zápasov nevyhralo a zaknihovalo iba jednu bezgólovú remízu s Udinese. Strelecky sa odmlčal najlepší kanonier ligy Ciro Immobile, ktorý dal po reštarte iba dva góly.

To zahralo do karát Ronaldovi na druhej strane, ktorý stráca na Immobileho už iba jeden presný zásah. Dnes nás teda čaká súboj o titul, ale ten strelecký. Uvidíme ako sa obidva tímy popasujú s hernou krízou. Lazio má tiež o čo hrať, keď okupuje štvrté miesto tabuľky, dva body za Atalantou a 3 body za Interom.

Výkop je naplánovaný na 21:45 na stanici Digi Sport. Náš tip na zápas je 1 s kurzom SYNOTtipu na víťazstvo Juventusu 1.56. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku SYNOTtipu, kde aktuálne prebiehajú bonusové akcie VII. TOUR Slovakia Challenge o €500 a Letná súťaž v tipovaní o €300 denne! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tipovanie zápasu Juventus – Lazio SYNOTtip kurz
Tipovanie zápasu Juventus – Lazio na SYNOTtipe

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!