Tipovanie zápasu Manchester Utd. – Southampton

Anglická Premier League má dnes na programe iba jeden zápas, ktorým bude dohrávka 35. kola a tipovanie zápasu Manchester Utd. - Southampton bude z kategórie jednoduchších. Vo vynikajúcej forme hrajúci červení diabli majú našliapnuté do Ligy Majstrov a Southampton nemá o čo hrať

Anglická Premier League má dnes na programe iba jeden zápas, ktorým bude dohrávka 35. kola a tipovanie zápasu Manchester Utd. – Southampton bude z kategórie jednoduchších. Vo vynikajúcej forme hrajúci červení diabli majú našliapnuté do Ligy Majstrov a Southampton nemá o čo hrať.

Manchester Utd
facebook/Manchester Utd. – tréning

Aktuálne štvrtý Leicester totiž včera šokujúco prehral s Bournemouthom 4:1 potom, čo strelil úvodný gól. Náskok pred piatym Manchesterom sa zmenšil na 1 bod a United majú dnešný zápas k dobru.

Dobre namazaný stroj, ktorý má pod taktovkou Ole Gunnar Solskjaer, ťahá 17-zápasovú šnúru bez prehry a dnešný súboj by mal byť jednoznačnou záležitosťou domácich na Old Trafforde. V minulom kole vyhral Manchester podľa očakávaní rozdielom triedy s Aston Villou (3:0) a podobný výsledok sa črtá aj dnes večer.

Pod skvelé výkony United sa podpísal najmä prestup Portugalčana Bruna Fernandesa, ktorý strelil po reštarte zatiaľ 5 gólov. Southampton sedí pokojne na 12. mieste tabuľky a nemá sa kde pohnúť. Motivácia bude slabšia a uhrať nejaký bod proti Manchestru sa zdá byť pri forme Red Devils absolútne nereálne.

Výkop je naplánovaný na 21:00 na stanici Premier Sport. Náš tip na zápas je 1, pričom očakávame víťazstvo o minimálne 2 góly. Na obrázku nižšie pripájame kurzovú ponuku DOXXbetu. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tipovanie zápasu Manchester Utd. - Southampton kurz DOXXbet
Tipovanie zápasu Manchester Utd. – Southampton na DOXXbete

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!