Tipovanie zápasu na SYNOTtipe: Crystal Palace vs. Chelsea

Vyskúšajte tipovanie zápasu na SYNOTtipe, ktorého kurzovú ponuku na dnešný duel medzi Crystal Palace a Chelsea ponúkame v závere analýzy. V utorok (7.7.2020) sú na programe 34. kola anglickej Premier League tri zápasy

Vyskúšajte tipovanie zápasu na SYNOTtipe, ktorého kurzovú ponuku na dnešný duel medzi Crystal Palace a Chelsea ponúkame v závere analýzy. V utorok (7.7.2020) sú na programe 34. kola anglickej Premier League tri zápasy a my sa bližšie pozrieme na úvodný zápas.

Chelsea FC futbal
Chelsea FC

Trápiaci sa Crystal Palace privíta na svojom štadióne londýnsku Chelsea, ktorá bude do konca súťaže bojovať o Ligu Majstrov. Štvrtej Chelsea totiž na chrbát dýcha Manchester United, ktorý stráca iba dva body a je vo fantastickej forme.

Dobré výkony predvádza aj Chelsea, ktorá po reštarte súťaže získala 9 bodov v možných dvanástich, keď zakopla iba na ihrisku West Hamu (2:3). Tím Franka Lamparda nemôže strácať body s mužstvami zo spodnej polovice tabuľky, keďže motivácia na účasť v miliónovej súťaži je veľká.

Crystal Palace okupuje priebežné 14. miesto a nemá prakticky o čo hrať. Zostúpenie im nehrozí a to sa ukázalo aj na posledných troch zápasoch, ktoré všetky prehrali a nestrelili dokonca ani gól. Predtým dokázali naopak štyri stretnutia v rade zvíťaziť. Gólové suchoty by mohli skončiť dnes večer na domácej pôde, takže cesta Chelsea za tromi bodmi môže byť strastiplná.

Favoritom zápasu, ktorý má výkop o 19:00, je bezpochyby Chelsea. Náš tip na zápas je 2 pri kurze 1.44. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie SYNOTtip, kde aktuálne prebiehajú bonusové akcie VII. TOUR Slovakia Challenge o €500 a Letná súťaž v tipovaní o €300 denne! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tipovanie zápasu na SYNOTtipe kurzová ponuka
Tipovanie zápasu na SYNOTtipe – kurzová ponuka

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!