Tipovanie zápasu Ostrava – Slavia na Fortune

Zajtra je na programe českej Fortuna ligy kompletné 29. kolo, kde sa okrem iných predstaví aj Slavia Praha na trávniku Baníku Ostrava

Zajtra je na programe českej Fortuna ligy kompletné 29. kolo a náš čaká tipovanie zápasu Ostrava – Slavia. Do konca základnej časti chýbajú už len dve kolá, takže je jasné, že Slavia obsadí prvú priečku a bude mať najlepšiu východiskovú pozíciu.

Tipovanie zápasu Ostrava – Slavia

Momentálne má 8-bodový náskok pred druhom Plzňou, s ktorou v nedeľu doma remizovala 0:0, čo dáva zošívaným veľkú šancu na obhajobu titulu. V Ostrave môžu futbalisti Slavie teda hrať uvoľnene a uvidíme, či sa dostaví aj väčšia produktivita, pretože tá u Slavie pokrivkáva.

Baník dokázal cez víkend vyhrať na ihrisku Olomouca (3:2), čo ho vyšvihlo na priebežné šieste miesto v tabuľke. Bookmakeri sa zhodujú na tom, že favoritom zápasu sú jednoznačne hostia, na ktorých je vypísaný kurz 1.80. Aký ja váš tip na výsledok? Môže duel skončiť remízou?

Nezabudni, že súboj môžeš sledovať od 18:00 naživo prostredníctvom Fortuna TV a k dispozícii sú už tradične aj live strávky. Kompletnú stávkovú ponuku 29. kola českej futbalovej ligy od Fortuny nájdeš na obrázku nižšie.

Tipovanie zápasu Ostrava - Slavia Fortuna kurzy
Kurzová ponuka Fortuny

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!