Tipovanie zápasu Valladolid – FC Barcelona na SYNOTtipe

Španielska La Liga dnes pokračuje 36. kolom, ktoré má na programe tri súťažné stretnutia. Tipovanie zápasu Valladolid - FC Barcelona vám určite nezaberie veľa času, keďže karty sú rozdané jasne

Španielska La Liga dnes pokračuje 36. kolom, ktoré má na programe tri súťažné stretnutia. Tipovanie zápasu Valladolid – FC Barcelona vám určite nezaberie veľa času, keďže karty sú rozdané jasne. Viac si zápas priblížime v nasledujúcich riadkoch.

FC Barcelona tréning hráči na ihrisku
FC Barcelona tréning

Barcelona naďalej zvádza súboj na diaľku o ligový titul s Realom Madrid, ktorý však včera opäť vyhral nad Alavésom 2:0 a zachoval si štvorbodový náskok na čele tabuľky. Barca sa po reštarte súťaže trápi a nepodáva výkony, na aké sme zvyknutí. Bilancia z ôsmich zápasov po prestávke – 5 výhier a 3 remízy.

Tréner Setéin je už jednou nohou von z klubu a miesto si môže zachrániť ziskom titulu v domácej súťaži alebo Lige Majstrov. Pomery v katalánskom veľkoklube nie sú najlepšie a Messi by nemusel v ďalšom ročníku obliekať dres blaugranas.

Posledný ligový zápas Barcelona bodovala naplno, keď vyhrala tesne 1:0 s Espanyolom, ktorému spečatila zostup do nižšej súťaže. Dnešný súper Valladolid okupuje priebežné 14. miesto tabuľky a nemá sa kde posunúť.

Barcelona by mala mať stále motiváciu na zisk domácej trofeje a vyzerá, že Griezmann začína zapadať do koncepcie tímu. Stretnutie môžete sledovať od 19:00 na stanici Digi Sport. Náš tip na zápas je 2 pri kurze 1.34.

Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie SYNOTtip, kde aktuálne prebiehajú bonusové akcie VII. TOUR Slovakia Challenge o €500 a Letná súťaž v tipovaní o €300 denne! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tipovanie zápasu Valladolid - FC Barcelona kurzy SYNOTtip
Tipovanie zápasu Valladolid – FC Barcelona na SYNOTtipe

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!