Tipsport: ­čĺ» Bonus na tipovanie + recenzia

Tipsport je jednou z najstar┼í├şch st├ívkov├Żch kancel├írii p├┤sobiacich na slovenskom a ─Źeskom trhu. Bola zalo┼żen├í e┼íte v roku 1994 a aj v─Ćaka jej sk├║senostiam, ┼íirok├ęmu spektru v├Żhod, ─Źi v├Żborn├ęmu vstupn├ęmu bonusu a┼ż do ÔéČ4,000 st├íle patr├ş medzi tie najlep┼íie. Pre hr├í─Źov maj├║ pripraven├Ż aj kvalitn├Ż vernostn├Ż program. A ─Źere┼íni─Źkou na torte je ÔéČ15 bonus bez vkladu len za registr├íciu pre v┼íetk├Żch nov├Żch hr├í─Źov!

Svojim z├íkazn├şkom okrem stability a z├íruky v├Żplaty v├Żhier pon├║ka vysok├ę kurzy st├ívok, ┼íirok├║ ponuku st├ívkov├Żch pr├şle┼żitost├ş ─Źi r├┤zne ┼ípecifick├ę druhy st├ívok, ktor├ę zv├Żhod┼łuj├║ st├ívky tipuj├║ceho oproti be┼żn├Żm st├ívkam. V ponuke s├║ zaraden├ę v popul├írne e-┼íporty.

Okrem toho, ┼że Tipsport je renomovan├í spolo─Źnos┼ą s vysok├Żm kreditom a v├Żborn├Żm vstupn├Żm bonusom, prin├í┼ía hr├í─Źom aj mno┼żstvo spr├şjemnen├ş tipovania, ─Źi u┼ż je to tipovanie cez mobil, live prenosy, bonus za privedenie priate─ża, spo─żahliv├║ a r├Żchlu z├íkazn├şcku podporu, ako aj preh─żadn├║ internetov├║ str├ínku. O v┼íetkom d├┤le┼żitom sa do─Ź├ştate ni┼ż┼íie v konkr├ętnych podz├ílo┼żk├ích v na┼íej recenzii Tipsportu.

Tipovanie na Tipsporte
Tipovanie na Tipsporte

V├Żhody Tipsportu:

Live st├ívky, livescore, ├ízijsk├Ż handicap, virtu├ílne ┼íporty, sms notifik├ície o vyhodnoten├ş tiketov, ┼żiadny manipula─Źn├Ż poplatok, v├Żber a vklad mo┼żn├Ż na pobo─Źk├ích, bonus za privedenie priate─ża, ─Źi tzv. cashout. Cashout znamen├í, ┼że ak m├íte na tikete napr├şklad 7 z├ípasov, 6 v├ím u┼ż vy┼ílo, tak nemus├şte ─Źaka┼ą, ako v├ím ten posledn├Ż dopadne. D├íte si cez cash out vyplati┼ą peniaze, ktor├Żch bude samozrejme menej (je tu zar├ítan├Ż aj tzv. pohybliv├Ż koeficient cashout), ako keby ste po─Źkali aj na posledn├Ż z├ípas. V├Żhodou Tipsportu je aj to, ┼że m├í bezm├íla 600 kamenn├Żch pobo─Źiek.

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport samozrejme disponuje aj licenciou na prev├ídzkovanie kurzov├Żch st├ívok a hazardn├Żch hier od Ministerstva financi├ş SR. Za─Źiatkom roka 2020 navy┼íe roz┼í├şrila svoju bohat├║ ponuku a za─Źala poskytova┼ą priestor na hranie aj nad┼íencom hrac├şch automatov v novom online casine.

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport – Registr├ícia

Na vytvorenie hr├í─Źskeho konta na Tipsporte potrebujete spravi┼ą nieko─żko jednoduch├Żch krokov, ktor├ę zvl├ídnete za p├ír okamihov. St├ívkov├í kancel├íria Tipsport m├í v prahom hornom rohu na webovej str├ínke tla─Źidlo Registr├ícia. Po kliknut├ş sa zobraz├ş registra─Źn├Ż formul├ír, v ktorom vypln├şte: meno, priezvisko, d├ítum narodenia, e-mail a ─Ź├şslo mobiln├ęho telef├│nu.

st├ívkov├í kancel├íria Tipsport Registra─Źn├Ż formul├ír
Registra─Źn├Ż formul├ír Tipsport

N├ísledne mus├şte potvrdi┼ą zalo┼żenie hr├í─Źskeho ├║─Źtu cez odkaz, ktor├Ż v├ím bude zaslan├Ż na email. Aktiva─Źn├ę heslo na prihl├ísenie do ├║─Źtu v├ím bude poslan├ę cez SMS. Pr├şstupov├ę heslo si m├┤┼żete kedyko─żvek zmeni┼ą vo va┼íom hr├í─Źskom ├║─Źte v sekcii Nastavenie/Nastavenia osobn├Żch ├║dajov. Po vytvoren├ş konta je potrebn├ę doplni┼ą e┼íte niektor├ę ├║daje ako ┼ít├ítne ob─Źianstvo, rodn├ę ─Ź├şslo at─Ć.

Na z├íklade nov├ęho z├íkona o hazardn├Żch hr├ích je potrebn├ę dvojstup┼łov├ę overenie toto┼żnosti. Prv├Żm dokladom je ob─Źiansky preukaz alebo pas. Druh├Żm dokladom m├┤┼że by┼ą nevyu┼żit├Ż prv├Ż doklad alebo karti─Źka poistenca, vodi─Źsk├Ż preukaz, ─Źi povolenie na pobyt.

Na kompletn├║ registr├íciu je potrebn├ę taktie┼ż vyp├şsa┼ą ─Ź├şslo bankov├ę ├║─Źtu, ktor├ę bude pou┼żit├ę pri v├Żberoch z hr├í─Źskeho ├║─Źtu.

Tipsport – Vklady a V├Żbery

Pri vkladoch a v├Żberoch si st├ívkov├í kancel├íria Tipsport ne├║─Źtuje nejak├ę poplatky. Tipsport pon├║ka ┼íirok├║ paletu mo┼żnost├ş pri vkladoch. Klasick├Ż bankov├Ż prevod, platobn├ę karty, ePlatby, internetov├║ pe┼ła┼żenku Skrill, paysafecard (poplatok 5% z vkladu) alebo vklad na pobo─Źke. V┼íetky transakcie s├║ uskuto─Źnen├ę okam┼żite.

Vklady na Tipsporte
Vklady na Tipsporte

Pri v├Żberoch mus├şte ─Źaka┼ą do dvoch pracovn├Żch dn├ş, ke─Ć zvol├şte mo┼żnos┼ą cez Skrill alebo bankov├Ż prevod. Minim├ílna ─Źiastka pri v├Żbere cez bankov├Ż ├║─Źet je ÔéČ5.

V├Żbery na Tipsporte
V├Żbery na Tipsporte

Tipsport – ├Ü─Źet a druhy st├ívok

Cez tla─Źidlo ÔÇ×Prihl├ísi┼ąÔÇť na ├║vodnej str├ínke Tipsportu (vpravo hore) sa dostanete do V├í┼ího hr├í─Źskeho ├║─Źtu ÔÇ×M├┤j ├║─ŹetÔÇť.

Prihlásenie Tipsport
Prihlásenie na Tipsporte

V tomto prostred├ş n├íjdete pod jednotliv├Żmi odkazmi v┼íetky inform├ície o Va┼íom tipovan├ş. Kliknut├şm na pol├ş─Źko ÔÇ×M├┤j ├║─ŹetÔÇť zobraz├şte Va┼íe osobn├ę ├║daje vyplnen├ę pri registr├ícii. Zmeny osobn├Żch ├║dajov (vr├ítane bankov├ęho spojenia a kore┼íponden─Źnej adresy) je mo┼żn├ę vykona┼ą v sekcii ÔÇ×Nastavenie/Nastavenie osobn├Żch ├║dajovÔÇť v menu v─żavo.

V sekcii Moje tikety z├şskate preh─żad o Va┼íich tipoch:

ÔÇó Moje tikety ÔÇô zoznam v┼íetk├Żch realizovan├Żch tipov.
ÔÇó Moje LIVE tikety ÔÇô zoznam v┼íetk├Żch realizovan├Żch LIVE tipov.

Tikety s├║ odl├ş┼íen├ę farbou a symbolmi pod─ża toho, ─Źi je st├ívka vyhr├ívaj├║ca, prehr├ívaj├║ca alebo nevyhodnoten├í. Kliknut├şm na ikonu pod vo─żbou tiketu m├íte mo┼żnos┼ą prehliadnu┼ą si stav vyhodnotenia jednotliv├Żch udalost├ş. Tikety s├║ dostupn├ę 5 mesiacov od vyhodnotenia.

V─Ćaka filtru si m├┤┼żete zobrazi┼ą v┼íetky uzatvoren├ę st├ívky pod─ża stavu vyhodnotenia a za vybran├ę ─Źasov├ę obdobie. Zoznam v┼íetk├Żch Vami podan├Żch tipov, pr├şle┼żitost├ş (kliknut├şm na symbol lupy zobraz├şte cel├Ż tiket).

Druhy stávok na Tipsporte:

ÔÇó S├│lo tip ÔÇô jednoduch├Ż tip s jednou pr├şle┼żitos┼ąou/z├ípasom na tikete. Tip je v├Żhern├Ż, ak je na tikete spr├ívny. ─îiastka k v├Żplate sa vypo─Ź├şta pren├ísoben├şm vkladu s kurzom.

ÔÇó AKU st├ívka ÔÇô akumulovan├Ż tip s minim├ílne dvoma a maxim├ílne 60 natipovan├Żmi pr├şle┼żitos┼ąami/z├ípasmi na tikete. Tip je v├Żhern├Ż, ak s├║ v┼íetky tipy na tikete spr├ívne. ─îiastka k v├Żplate sa vypo─Ź├şta pren├ísoben├şm vkladu s kurzom.

ÔÇó Extratip ÔÇô tip, pri ktorom tipuj├║ci z├şskava v├Żhru aj pri jednom chybnom tipe, pokia─ż ide o tzv. pr├şdavn├Ż tip. Tipuj├║ci m├┤┼że pr├şdavn├Ż tip ur─Źi┼ą v AKU st├ívke, ktor├í obsahuje minim├ílne 10 pr├şle┼żitost├ş. Kurz pridan├ęho tipu je ni┼ż┼í├ş alebo rovn├Ż najni┼ż┼íiemu kurzu v porovnan├ş s ostatn├Żmi pr├şle┼żitos┼ąami na tikete. Pokia─ż je na tikete jedna pr├şle┼żitos┼ą s najni┼ż┼í├şm kurzom, je pr├şdavn├Ż tip ur─Źen├Ż automaticky. Pokia─ż je najni┼ż┼í├ş kurz zhodn├Ż pri dvoch alebo viacer├Żch pr├şle┼żitostiach, ur─Ź├ş pr├şdavn├Ż tip priamo tipuj├║ci.

ÔÇó Kombin├ítor ÔÇô rozpisov├í (Kombi) st├ívka s mo┼żnos┼ąou kombinova┼ą na tikete 2 ÔÇô 15 ─żubovo─żn├Żch pr├şle┼żitosti formou rozpisu.

ÔÇó Maxikombin├ítor ÔÇô rozpisov├í (Kombi) st├ívka vych├ídzaj├║ca z Kombin├ítora, ktor├í roz┼íiruje tipuj├║cemu mo┼żnosti kombinova┼ą jednotliv├ę pr├şle┼żitosti zaveden├şm tzv. skup├şn. Skupina je s├║bor 2 ÔÇô 15 pr├şle┼żitosti ─żubovo─żne ur─Źen├Żch tipuj├║cim. Do skupiny nem├┤┼żu by┼ą zaraden├ę podporn├ę tipy (to plat├ş aj medzi skupinami navz├íjom).

Tipsport – Kurzov├í ponuka

Kurzov├║ ponuku z├ípasov alebo in├Żch spolo─Źensk├Żch udalost├ş n├íjdete v ─żavom st─║pci. Ponuku kurzov po┼żadovan├ęho ┼íportu, respekt├şve po┼żadovanej spolo─Źenskej st├ívky otvor├şte v ─żavom st─║pci kliknut├şm na jeho/jej n├ízov.

ÔÇó M├┤j v├Żber ÔÇô vo─żba ozna─Źen├í symbolom hviezdi─Źky. Umo┼ż┼łuje vyfiltrova┼ą udalosti, na ktor├ę sa chcete prioritne zamera┼ą. Zobrazenie r├┤znych ┼íportov a s├║┼ąa┼ż├ş v z├ílo┼żke ÔÇ×M├┤j v├ŻberÔÇť urob├şte tak, ┼że kliknete na dan├Ż ┼íport (napr. Basketbal ÔÇô ┼żeny), rozbal├şte s pomocou ┼í├şpky ved─ża n├ízvu ┼íportu ponuku s├║┼ąa┼że ─Ćal┼íieho ┼íportu (napr. hokej) a po┼żadovan├ę ligy (napr. Tipsport Liga, NHL at─Ć.) ozna─Ź├şte symbolom hviezdi─Źky. Vo─żbu v┼íetk├Żch Vami zvolen├Żch s├║┼ąa┼żi otvor├şte kliknut├şm na pole ÔÇ×M├┤j v├ŻberÔÇť. Na vymazanie v├Żberu sl├║┼żi symbol ko┼ía. Po op├Ątovnom prihl├ísen├ş do V├í┼ího hr├í─Źskeho ├║─Źtu zost├íva nastavenie z├ílo┼żky ÔÇ×M├┤j v├ŻberÔÇť zachovan├Ż ÔÇô v takej podobe ako bola pred posledn├Żm odhl├ísen├şm.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 1
Kurzov├í ponuka Tipsportu – Orient├ícia #1

ÔÇó St├ívkov├ę pr├şle┼żitosti ÔÇô celkov├║ ponuku v┼íetk├Żch dostupn├Żch pr├şle┼żitost├ş k dan├ęmu z├ípasu si m├┤┼żete zobrazi┼ą (rozbali┼ą) kliknut├şm na zvolen├Ż z├ípas.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 2
Kurzov├í ponuka Tipsportu – Orient├ícia #2

ÔÇó St├ívky na jednotliv├ę v├Żsledky, handicapy alebo strelcov ÔÇô z├ílo┼żky so ┼ípecifick├Żmi pr├şle┼żitos┼ąami n├íjdete nad zobrazenou kurzovou ponukou.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 3
Kurzov├í ponuka Tipsportu – Orient├ícia #3

ÔÇó ─î├şsla udalost├ş ÔÇô s vidite─żnos┼ąou ─Ź├şsel vyp├şsan├Żch udalost├ş m├┤┼żete manipulova┼ą prostredn├şctvom (ne)za┼íkrtnut├ęho pol├ş─Źka umiestnen├ęho ├║plne vpravo.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 4
Kurzov├í ponuka Tipsportu – Orient├ícia #4

ÔÇó Komunitn├ę inform├ície ÔÇô kliknut├şm na symbol ÔÇ×Inform├ície o tipoch na toto stretnutieÔÇť (ved─ża kurzov pri z├ípase) zobraz├şte Komunitn├ę inform├ície k dan├ęmu stretnutiu. V otvorenom okne uvid├şte rozlo┼żenie vkladov tip├ęrov na hlavn├ę pr├şle┼żitosti spolu s grafom v├Żvoja kurzov, ostatn├ę pr├şle┼żitosti s najvy┼í┼í├şmi st├ívkami, ─Ćalej najzauj├şmavej┼íie tikety a anal├Żzu.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 5
Kurzov├í ponuka Tipsportu – Orient├ícia #5

ÔÇó LIVE ÔÇô kliknut├şm na t├║to grafick├║ ikonu sa dostanete do prostredia LIVE st├ívok pri danom z├ípase.

ÔÇó Inform├ície o z├ípase ÔÇô kliknut├şm na t├║to grafick├║ ikonu zobraz├şte pri danom z├ípase aktu├ílnu formu s├║pera a ich vz├íjomn├║ bilanciu.

Tipsport – Podanie tiketu

Samozrejme, podanie tiketu je najd├┤le┼żitej┼í├şm aspektom online tipovania. Je to jednoduch├í z├íle┼żitos┼ą, ktor├║ v├ím ozrejm├şme v nasleduj├║cich riadkoch. Najprv sa prihl├íste do hr├í─Źskeho ├║─Źtu a z kurzovej ponuky na─żavo si vyberte ┼íport pomocou ┼í├şpky ved─ża n├ízvu ┼íportu rozba─żte ponuku jednotliv├Żch s├║┼ąa┼ż├ş.

Podanie tiketu Tipsport
Podanie tiketu na Tipsporte

Po v├Żbere s├║┼ąa┼że si vyberte kurz si zvolenom z├ípase, ktor├Ż chce stavi┼ą. V pravom st─║pci sa zobraz├ş okno s tiketom, kde vypln├şte vklad tiketu a uzatvor├şte st├ívku.

Pred uzatvoren├şm st├ívky m├íte e┼íte nieko─żko mo┼żnost├ş:

ÔÇó Zmeni┼ą vklad ÔÇô ihne─Ć sa V├ím zobraz├ş nov├í potenci├ílna v├Żhra.

ÔÇó Zmeni┼ą p├┤vodn├Ż tip ÔÇô sta─Ź├ş klikn├║┼ą na t├║to vo─żbu a vybra┼ą in├║ mo┼żnos┼ą. Zvolen├Ż z├ípas z tiketu vyrad├şte tla─Źidlom ÔÇ×xÔÇť.

ÔÇó Pracova┼ą s viacer├Żmi tiketmi naraz ÔÇô prep├şnam medzi jednotliv├Żmi tiketmi m├┤┼żete manipulova┼ą a┼ż s troma tiketmi naraz.

ÔÇó Zmeni┼ą menu ÔÇô zaplatenie st├ívky v eur├ích alebo v bonusov├Żch Netoch, pokia─ż ich m├íte k dispoz├şcii.

ÔÇó Uplatni┼ą bonifik├íciu ÔÇô na celkov├Ż kurz tiketu m├┤┼żete uplatni┼ą kurzov├ę zv├Żhodnenie. Podmienky kurzov├ęho zv├Żhodnenia a jeho ceny v Netoch n├íjdete v sekcii ÔÇ×BonusyÔÇť.

ÔÇó Ozna─Źi┼ą, ┼że chcete by┼ą informovan├Ż prostredn├şctvom SMS o stave vyhodnotenia tiketu (cena je 4 Nety, pr├şpadne 0,04 ÔéČ).

ÔÇó Zaradi┼ą tiket do s├║┼ąa┼że ÔÇô Tipliga (vr├ítane ur─Źenia d┼ła, pre ktor├Ż bude tiket do Tipligy zaraden├Ż), Tipcup alebo Tipcup Tour.

ÔÇó Zdie─żanie tiketu prostredn├şctvom Tiket ar├ęny alebo soci├ílnych sieti Facebook a Twitter.

0% manipula─Ź├Ż poplatok Tipsport
0% manipula─Ź├Ż poplatok na Tipsporte

Tipovanie online na Tipsporte je bez manipula─Źn├ęho poplatku

V├Ż┼íka st├ívky nie je limitovan├í. Maxim├ílny limit ─Źistej v├Żhry je ÔéČ300,000. Za uzatvorenie st├ívky (vr├ítane LIVE st├ívok) m├┤┼żete z├şska┼ą pod─ża v├Ż┼íky vkladu a celkov├ęho kurzu Nety na Tipkonto (a┼ż 20 % vkladu). Jedn├í sa o vernostn├Ż program spolo─Źn├Ż pre internet aj pobo─Źky. Svoje Nety m├┤┼żete pou┼żi┼ą k uzatvoreniu ─żubovo─żn├Żch st├ívok, n├íkupu kurzov├ęho zv├Żhodnenia alebo k ├║hrade za odoslanie SMS s vyhodnoten├şm st├ívky.

Tipsport – LIVE st├ívky

Popul├írne LIVE st├ívky samozrejme nesm├║ ch├Żba┼ą a st├ívkov├í kancel├íria Tipsport dr┼ż├ş krok s konkurenciou. Niektor├ş tip├ęri lep┼íie predv├şdaj├║ v├Żvoj aktu├ílneho z├ípasu a stavia tiket za pochodu. Kurzy sa menia pod─ża stavu z├ípasu. Mno┼żstvo stretnut├ş navy┼íe m├┤┼żete sledova┼ą na┼żivo v─Ćaka Tipsport TV, ktor├í pon├║ka tis├şce priamych prenosov.

Sekciu LIVE st├ívok otvor├şte kliknut├şm na odkaz LIVE na hornej li┼íte. Dominantou ├║vodnej str├ínky tejto sekcie je tabu─żka so zoznamom aktu├ílne prebiehaj├║cich/v bl├şzkej dobe ┼ítartuj├║cich pr├şle┼żitosti s mo┼żnos┼ąou LIVE st├ívok (najvy┼í┼íie s├║ umiestnen├ę z├ípasy s potenci├ílne vyp├şsanou s├║┼ąa┼żou o Nety).

Va┼íe ob─ż├║ben├ę LIVE pr├şle┼żitosti si m├┤┼żete posun├║┼ą na vrchn├║ poz├şciu preh─żadu LIVE z├ípasov ich vlo┼żen├şm do z├ílo┼żky ÔÇ×M├┤j v├ŻberÔÇť (kliknut├şm na hviezdi─Źku pri danom z├ípase).

Live stávky Tipsportu
Live st├ívky Tipsportu – M├┤j v├Żber

K LIVE st├ívkam pri z├ípase sa dostane ─żahko. Bu─Ć si ho vyberiete zo zoznamu v sekcii LIVE alebo pri danom stretnut├ş kliknete na pr├şslu┼ín├║ ikonku, ktor├í ozna─Źuje dostupn├ę LIVE st├ívky. N├ísledne sa dostanete do LIVE prostredia s troma st─║pcami.

V prostrednom st─║pci n├íjdete z├ílo┼żky (akt├şvne/neakt├şvne):

ÔÇó Stream ÔÇô priamy prenos z├ípasu.

ÔÇó Tracker ÔÇô alternat├şva za stream. Schematick├ę zn├ízornenie, ─Źo sa v z├ípase aktu├ílne deje ÔÇô preh─żad o po─Źte vo─żn├Żch a rohov├Żch kopov, vhadzovanie, odkopy od br├íny, nebezpe─Źn├ę ├║toky, inform├ície o striedan├ş hr├í─Źov, udelen├ę karty alebo o┼íetrovanie. Tracker je moment├ílne dostupn├Ż len pri futbalov├Żch z├ípasoch (basketbal, hokej a ─Ćal┼íie ┼íporty bud├║ nasledova┼ą).

ÔÇó StavÔÇô aktu├ílne sk├│re z├ípasu.

ÔÇó ┼átatistiky ÔÇô detailnej┼íie ┼ítatistick├ę fakty zo z├ípasu.

ÔÇó Koment├íre ÔÇô inform├ície o z├ípase.

V pravom st─║pci n├íjdete z├ílo┼żky:

ÔÇó LIVE f├│rum ÔÇô diskusia/reakcie u┼ż├şvate─żov na v├Żvoj dan├ęho stretnutia.
ÔÇó S├║┼ąa┼że (pri vybran├Żch z├ípasoch) ÔÇô vyp├şsan├í s├║┼ąa┼ż v LIVE st├ívkach o Nety pri danom z├ípase.

V ─żavom st─║pci n├íjdete z├ílo┼żky:

ÔÇó Hr├í sa ÔÇô dostupn├ę LIVE st├ívky k aktu├ílne prebiehaj├║cim z├ípasom.
ÔÇó Nasleduje ÔÇô dostupn├ę LIVE st├ívky k pl├ínovan├Żm z├ípasom.

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport – Bonusy

Dost├ívame sa jednej k najzauj├şmavej┼í├şm t├ęm na┼íej recenzie, ktorou s├║ ako iste tu┼í├şte bonusy. V┼íetci nov├ş hr├í─Źi na Tipsporte maj├║ n├írok na dva skvel├ę bonusy hne─Ć po vytvoren├ş konta. Ve─żmi vyh─żad├ívan├Żm a nesmierne popul├írnym je ÔéČ15 bonus bez vkladu, ktor├ş z├şskate iba za registr├íciu!

├üno, ─Ź├ştate spr├ívne. Sta─Ź├ş si vytvori┼ą hr├í─Źsky ├║─Źet, overi┼ą toto┼żnos┼ą a st├ívkov├í kancel├íria Tipsport v├ím daruje ÔéČ15 bonus bez vkladu na prv├ę st├ívky. Tipova┼ą m├┤┼żete na ─Źoko─żvek, pri─Źom bonuse je vypl├ícan├Ż v Netoch. Nety s├║ body vernostn├ęho programu Tipsportu, za ktor├ę m├┤┼żete tipova┼ą alebo ich pou┼żi┼ą na kurzov├ę zv├Żhodnenie pri uzatv├íran├ş tiketov.

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport pon├║ka aj obrovsk├Ż ÔéČ4,000 vstupn├Ż bonus, ktor├Ż je druh├Ż najv├Ą─Ź┼í├ş na trhu. Prvenstvo dr┼ż├ş moment├ílne st├ívkov├í kancel├íria SYNOTtip s bonusom a┼ż do v├Ż┼íky ÔéČ5,000. Vr├í┼ąme sa ale sp├Ą┼ą k TipsportuÔÇŽ

Vstupn├Ż bonus Tipsportu m├í tri r├┤zne hladiny, do ktor├Żch je rozdelen├Ż. V├Ż┼íka vstupn├ęho bonusu z├ívis├ş od ve─żkosti prv├ęho vkladu na ├║─Źet. Ke─Ć vlo┼ż├şte na ├║─Źet napr├şklad ÔéČ100, aj v├í┼í vstupn├Ż bonus bude ma┼ą hodnotu ÔéČ100.

R├┤zne ├║rovne bonusu maj├║ r├┤zne po┼żiadavky na „vy─Źistenie“ bonusu. Pre z├şskanie bonusu mus├şte jeho hodnotu nieko─żkon├ísobne prest├ívkova┼ą (preto─Źi┼ą). Po┼żadovan├Ż obrat sa l├ş┼íi od ├║rovne od 6-n├ísobku, cez 8-n├ísobok a┼ż do 10-n├ísobku hodnoty bonusu.

Tabu─żka v├Ż┼íky vstupn├ęho bonusu
Tabu─żka v├Ż┼íky vstupn├ęho bonusu

Vstupn├Ż bonus Tipsportu je vypl├ícan├Ż po 10% ─Źastiach.

To znamen├í, ┼że za ka┼żd├Ż pretipovan├Żch 10% z po┼żadovan├ęho obratu, z├şskate na hr├í─Źsky ├║─Źet 10% z celkovej hodnotu v├í┼ího vstupn├ęho bonusu. Do ─Źistenia bonusu sa zapo─Ź├ştavaj├║ v┼íetky kurzov├ę aj LIVE st├ívky. Celkov├Ż kurz mus├ş by┼ą minim├ílne 1,5:1.

Vstupn├Ż bonus Tipsportu ÔÇô Kompletn├ę podmienky:

Ponuka vstupn├ęho bonusu sa vz┼ąahuje len na Tipuj├║cich, ktor├ş:

ÔÇó sa riadne zaregistruj├║ pod─ża odst. 1.2. t├Żchto podmienok,
ÔÇó vlo┼żia na svoj Hr├í─Źsky ├║─Źet prv├Ż Vklad (na ─Ćal┼íie opakovan├ę vklady sa t├íto ponuka nevz┼ąahuje),
ÔÇó a prijm├║ ni┼ż┼íie uveden├ę podmienky pre pou┼żitie Vstupn├ęho bonusu.

Pre klientov, ktor├ş si aktivovali Vstupn├Ż bonus v dobe od 12. 06. 2018 od 00:00:01 hod., platia tieto podmienky. Vstupn├Ż bonus je stanoven├Ż vo v├Ż┼íke 100% z hodnoty prv├ęho Vkladu a to v troch hladin├ích, ktor├Żm zodpovedaj├║ podmienky pod─ża odst. 2.3. t├Żchto podmienok:

V├Ż┼íky vkladu a bonusov
V├Ż┼íky vkladu a bonusov

Hladiny Vstupn├ęho bonusu s├║ stanoven├ę takto:

V pr├şpade prv├ęho Vkladu do 100 ÔéČ (rozmedzie 0 a┼ż 100 ÔéČ)

Pre z├şskanie Vstupn├ęho bonusu je nutn├ę pretipova┼ą ┼íes┼ąn├ísobok s├║─Źtu hodnoty prv├ęho Vkladu na Hr├í─Źsky ├║─Źet a hodnoty Vstupn├ęho bonusu (pr├şklad: prv├Ż vklad na Hr├í─Źsky ├║─Źet je 100 ÔéČ = 100 ÔéČ bonus. Po┼żadovan├Ż obrat: (100+100)x6 = 1 200 ÔéČ). Pre v├Żpo─Źet n├íroku na bonus sa zapo─Ź├ştavaj├║ v┼íetky st├ívky uzatvoren├ę na internete, ktor├ę maj├║ po vyhodnoten├ş minim├ílny celkov├Ż Kurz 1,5:1. Pre v├Żpo─Źet n├íroku na Vstupn├Ż bonus sa ka┼żd├ęmu Tipuj├║cemu denne zapo─Ź├ştava s├║─Źet Vkladov v max. v├Ż┼íke 40 ÔéČ.

V pr├şpade prv├ęho Vkladu do 400 ÔéČ (rozmedzie 100,01 ÔÇô 400 ÔéČ)

Pre z├şskanie Vstupn├ęho bonusu je nutn├ę pretipova┼ą osemn├ísobok s├║─Źtu hodnoty prv├ęho Vkladu na Hr├í─Źsky ├║─Źet a hodnoty Vstupn├ęho bonusu (pr├şklad: prv├Ż vklad na Hr├í─Źsky ├║─Źet je 400 ÔéČ = 400 ÔéČ bonus. Po┼żadovan├Ż obrat: (400+400)x8 = 6 400 ÔéČ). Pre v├Żpo─Źet n├íroku na bonus sa zapo─Ź├ştavaj├║ v┼íetky st├ívky uzatvoren├ę na internete, ktor├ę maj├║ po vyhodnoten├ş minim├ílny celkov├Ż kurz 3,00:1. Pre v├Żpo─Źet n├íroku na Vstupn├Ż bonus sa ka┼żd├ęmu Tipuj├║cemu denne zapo─Ź├ştava s├║─Źet Vkladov v max. v├Ż┼íke 200 ÔéČ.

V pr├şpade prv├ęho Vkladu nad 400 ÔéČ (rozmedzie 400,01 a┼ż 4 000 ÔéČ)

Pre z├şskanie Vstupn├ęho bonusu je nutn├ę pretipova┼ą desa┼ąn├ísobok s├║─Źtu hodnoty prv├ęho Vkladu na Hr├í─Źsky ├║─Źet a hodnoty Vstupn├ęho bonusu (pr├şklad: prv├Ż vklad na Hr├í─Źsky ├║─Źet je 4 000 ÔéČ = 4 000 ÔéČ bonus. Po┼żadovan├Ż obrat: (4 000+4 000)x10 = 80 000 ÔéČ). Pre v├Żpo─Źet n├íroku na bonus sa zapo─Ź├ştavaj├║ v┼íetky st├ívky uzatvoren├ę na internete, ktor├ę maj├║ po vyhodnoten├ş minim├ílny celkov├Ż Kurz 5,00:1. Pre v├Żpo─Źet n├íroku na Vstupn├Ż bonus sa ka┼żd├ęmu Tipuj├║cemu denne zapo─Ź├ştava s├║─Źet Vkladov v max. v├Ż┼íke 1 500 ÔéČ.

Online casino Tipsport bonus

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport pon├║ka e┼íte jeden vstupn├Ż bonus pre nov├Żch hr├í─Źov, ktor├Ż je pripraven├Ż pre nad┼íencov online casina. Tipsport casino pon├║ka ve─żmi ┼íirok├║ ponuku hrac├şch automatov, spiny zadarmo a pravideln├ę kas├şnov├ę turnaje so vstupnom zadarmo, kde m├┤┼żete zabojova┼ą o podiely z tis├şcov├Żch prize poolov. Online casino Tipsport serv├şruje vstupn├Ż bonus a┼ż do v├Ż┼íky ÔéČ1,000.

Pred─Źasn├ę vyplatenie tiketu na Tipsporte

Zn├ímu funkciu cashout pon├║ka svojim z├íkazn├şkom aj st├ívkov├í kancel├íria Tipsport. Pred─Źasn├ę vyplatenie tiketu zamedz├ş tomu, aby v├ím „op├Ą┼ą u┼íiel posledn├Ż z├ípas“ na tikete. V─Ćaka cashoutu si ho toti┼ż m├┤┼żete necha┼ą vyplati┼ą e┼íte pred vyhodnoten├ş a nepr├şdete o peniaze. Kurz bude samozrejme trochu ni┼ż┼í├ş ako p├┤vodn├Ż, ale nemus├şte sa strachova┼ą o v├Żhru.

Po pred─Źasnom vyplaten├ş tiketu v├ím bude v├Żhra okam┼żite prip├şsan├í na ├║─Źet. Cashout m├í nespo─Źetn├ę vyu┼żitie:

ÔÇó M├ím AKU tiket s desiatimi z├ípasmi, sedem z nich u┼ż vy┼ílo. Ob├ívam sa, ┼że ma jedin├Ż chybn├Ż tip priprav├ş o v├Żhru. Pomocou cashoutu si svoju v├Żhru zabezpe─Ź├şm ihne─Ć a v├Żsledky zost├ívaj├║cich pr├şle┼żitost├ş u┼ż potom nehraj├║ ├║lohu.

ÔÇó Sledujem z├ípas, ktor├Ż sa pre m┼ła nevyv├şja dobre a m├┤┼że mi pokazi┼ą cel├Ż tiket. S vyu┼żit├şm cashoutu m├┤┼żem dosta┼ą sp├Ą┼ą napr├şklad svoj vklad sk├┤r, ne┼ż sa tiket stane ├║plne bezcenn├Żm. Tikety je toti┼ż mo┼żn├ę vypl├íca┼ą aj pri rozohran├Żch z├ípasoch.

Kde sa d├í vyu┼żi┼ą cashout?

ÔÇó na predz├ípasovom aj live tikete
ÔÇó v priebehu rozohran├ęho z├ípasu
ÔÇó pri v┼íetk├Żch typoch st├ívok (AKU st├ívky, Kombin├ítor, Maxikombin├ítor aj Extratip)
ÔÇó na webe Tipsportu aj v mobiln├Żch aplik├íci├ích
ÔÇó na tikete natipovanom za Nety alebo s bonifik├íciou
ÔÇó na tiketoch zaraden├Żch do s├║┼ąa┼ż├ş

Kedy cashout nemo┼żno vyu┼żi┼ą?

ÔÇó na tikete podanom na pobo─Źke (plat├ş aj pre tikety podan├ę prostredn├şctvom Tipkarty)
ÔÇó po─Źas doby dostupn├ęho storna tiketu
ÔÇó ak je niektor├í nevyhodnoten├í pr├şle┼żitos┼ą na tikete stiahnut├í z ponuky alebo u┼ż skon─Źila a ─Źak├í sa na jej vyhodnotenie. V takom pr├şpade nemo┼żno spo─Ź├şta┼ą hodnotu pre vyplatenie a je nutn├ę po─Źka┼ą na op├Ątovn├ę vyp├şsanie tejto pr├şle┼żitosti, alebo na jej vyhodnotenie

Tipsport cash out
Tipsport cash out

Ako sa vypo─Ź├şta hodnota pre okam┼żit├ę vyplatenie?

Zoh─żadn├ş sa v├í┼í vklad, s├║─Źin kurzov vyhodnoten├Żch pr├şle┼żitosti a pohyb kurzov pri nevyhodnoten├Żch pr├şle┼żitostiach.

─îo ke─Ć sa suma pre vyplatenie zmen├ş kv├┤li aktu├ílnym ├║prav├ím v live kurzoch?

Po kliknut├ş na tla─Źidlo VYPLATI┼Ą HNE─Ä sa zaka┼żd├Żm objav├ş tabu─żka, v ktorej v├ím pon├║kneme tri mo┼żnosti:

ÔÇó Prija┼ą v┼íetky zmeny hodnoty cashoutu pri vyplaten├ş tiketu.
ÔÇó Prija┼ą len vy┼í┼íie hodnoty cashoutu pri vyplaten├ş tiketu.
ÔÇó Neprija┼ą ┼żiadne zmeny hodnoty cashoutu pri vyplaten├ş tiketu.

Prv├Żkr├ít bude automaticky nastaven├í mo┼żnos┼ą neprij├şma┼ą zmeny, z├íle┼ż├ş na v├ís, ktor├║ z troch mo┼żnost├ş zvol├şte. Pri ─Ćal┼íom cashoute u┼ż bude hne─Ć za┼íkrtnut├í pr├íve ona.

A ako cel├Ż proces funguje? Ke─Ć kliknete na tla─Źidlo VYPLATI┼Ą HNE─Ä a vyberiete jednu z troch spom├şnan├Żch mo┼żnost├ş, za─Źne be┼ża┼ą schva─żovac├ş proces trvaj├║ci p├ír sek├║nd. Na jeho konci sa znovu prebehne v├Żpo─Źet cashoutu a d├┤jde k porovnaniu, ─Źi sa ─Źiastka nezmenila. Pokia─ż nie, d├┤jde k vyplateniu.

V opa─Źnom pr├şpade d├┤jde k vyplateniu pod─ża toho, ak├║ mo┼żnos┼ą ste zvolili. Pokia─ż ste nastavili ÔÇ×Prij├şma┼ą v┼íetky zmeny hodnoty cashoutu pri vyplaten├ş tiketuÔÇť, prijme sa po schva─żvacom procese ak├íko─żvek ─Źiastka. Pokia─ż ste nastavili ÔÇ×Prij├şma┼ą len vy┼í┼íie hodnoty cashoutu pri vyplaten├ş tiketuÔÇť, pr├şjme sa len a len vy┼í┼íia ─Źiastka. Pri mo┼żnosti ÔÇ×Neprij├şma┼ą zmeny hodnoty cashoutu pri vyplaten├ş tiketuÔÇť sa nepr├şjme ┼żiadna nov├í ─Źiastka (ani vy┼í┼íia, ani ni┼ż┼íia).

Mobilná aplikácia Tipsport

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport pon├║ka v┼íetk├Żch tip├ęrom a milovn├şkom online casina aj vynikaj├║cu mobiln├║ aplik├íciu. Appka Tipsportu je pln├í u┼żito─Źn├Żch funkci├ş a nech├Żba samozrejme kompletn├í kurzov├í ponuka + LIVE st├ívky.

Mobilná aplikácia Tipsport
Mobilná aplikácia Tipsport

Live st├ívky sa v├ím bud├║ par├ídne uzatv├íra┼ą pri sledovan├ş ┼żiv├Żch prenosov na Tipsport TV, ktor├í je k dispoz├şcii aj v mobilnej aplik├ície. Nepr├şdete ani o pr├şstup do najv├Ą─Ź┼íej komunity tip├ęrov a povinnos┼ąou je match tracker.

Mobiln├í aplik├ícia Tipsport je na stiahnutie pre Andriod a iOS. Nezabudlo sa ani na majite─żov iPadov.

Tipsport TV

Online tipovanie ide ruka v ruke so sledovan├şm ┼żiv├Żch prenosov, ─Źi u┼ż cez mobil alebo cez web. St├ívkov├í kancel├íria Tipsport prin├í┼ía v┼íetk├Żm svojim z├íkazn├şkom Tipsport TV ├║plne zadarmo. V─Ćaka Tipsport TV budete ma┼ą pr├şstup k tis├şcom live streamov ro─Źne a pod├ívanie LIVE st├ívok v├ím bude bavi┼ą.

Pre sledovanie Tipsport TV je potrebn├ę splni┼ą dve ban├ílne podmienky. Najprv treba by┼ą samozrejme registrovan├Ż na Tipsport a potom v priebehu posledn├Żch 30-tich dn├ş poda┼ą aspo┼ł jeden tiket v min. v├Ż┼íke ÔéČ1.20.

Tipsport TV pon├║ka priamy prenosy z mno┼żstva s├║┼ąa┼ż├ş po celom svete ako NHL, KHL, Bundesliga, Primera Divisi├│n, tenisov├ę grandslamy, MLB aj na┼íej hokejovej Tipsport Ligy. Viac inform├ícii o Tipsporte TV sa dozviete v na┼íej recenzii.

Tipsport TV
Tipsport TV

Vernostn├Ż program Tipsportu – Tipkonto + Nety

Ka┼żd├Ż tip├ęr na Tipsporte m├┤┼że vyu┼ż├şva┼ą aj svoje Tipkonto, kde m├┤┼że zbiera┼ą bonusov├ę body za st├ívkovanie – Nety. Tie je mo┼żn├ę obratom pou┼ż├şva┼ą na pod├ívanie ─Ćal┼í├şch tiketov alebo kurzov├ę zv├Żhodnenia pri uzatv├íran├ş tiketov. Ka┼żd├Ż tipuj├║ci m├┤┼że za svoje uzatvoren├ę a vyhodnoten├ę st├ívky v r├ímci jedn├ęho kalend├írneho d┼ła z├şska┼ą maxim├ílne 500 Netov.

ÔÇó V pr├şpade splnenia ni┼ż┼íie uveden├Żch podmienok z├şskava ka┼żd├Ż tipuj├║ci za uzatvoren├ę kurzov├ę st├ívky v EUR bonus v podobe Netov (1 Net SK = 1 cent = 0,01 EUR).

ÔÇó Nety sa pripisuj├║ na Tipkonto v okamihu vyhodnotenia st├ívky a ich hodnota sa vytv├íra z vkladov zo skuto─Źne uzatvoren├Żch st├ívok tipuj├║ceho pod─ża odstavca (3). V pr├şpade kombin├ície viacer├Żch st├ívok na jednom tikete (napr. Kombin├ítor) je prip├şsan├Ż po─Źet Netov s├║─Źtom z├şskan├Żch Netov na jednotliv├Żch st├ívkach na tikete.

ÔÇó Parametre st├ívok, ktor├ę splnia podmienky pre prip├şsanie Netov:

Tabu─żka Netov
Tabu─żka Netov

Pre v┼íetky st├ívky okrem st├ívok Extratip a ┼áanca je mo┼żn├ę Nety pou┼żi┼ą na n├íkup kurzov├ęho zv├Żhodnenia. Kurzov├ę zv├Żhodnenie je pon├║kan├ę v hodnot├ích a┼ż do 100 % v z├ívislosti na technickej platforme (na niektor├Żch zariadeniach m├┤┼że by┼ą maxim├ílna hodnota kurzov├ęho zv├Żhodnenia ni┼ż┼íia). Cenu kurzov├ęho zv├Żhodnenia hrad├ş tipuj├║ci v Netoch a sa rovn├í po┼żadovan├ęmu percentu kurzov├ęho zv├Żhodnenia uplatnen├ęmu na v├Ż┼íke vkladu pod─ża nasledovn├ęho vzorca:

(kurz zv├Żhodnenia ÔÇô 1) x vklad x 100 = cena v Netoch za kurzov├ę zv├Żhodnenie

Napr├şklad cenu kurzov├ęho zv├Żhodnenia AKU st├ívky o 10 % s celkov├Żm vkladom 10 EUR vypo─Ź├ştame nasledovne:
(1,10 ÔÇô 1) x 10├Ś100 = 100 Netov

Najv├Ą─Ź┼íia komunita tip├ęrov

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport sa hrdo p├Ż┼íi najv├Ą─Ź┼íou komunitou tip├ęrov na Slovensku. Diskutova┼ą m├┤┼żete o pod├ívan├ş tiketov, ─Źi u┼ż predz├ípasov├Żch alebo pri st├ívkovan├ş LIVE. V sekcii Tiket ar├ęna sa zase m├┤┼żete pochv├íli┼ą tu─Źnou v├Żhrou. Tiket ar├ęna sl├║┼żi na zdie─żanie a prezentovanie svojich tiketov.

Pokia─ż radi in┼ípirujete in├Żch, m├┤┼żete obohati┼ą komunitu p├şsan├şm anal├Żz z├ípasov, za ktor├ę navy┼íe z├şskate bonusov├ę Nety. Novou funkciou je sledovanie komunity, v─Ćaka ktor├ęmu m├┤┼żete ma┼ą pod palcom verejn├║ aktivitu va┼íich ob─ż├║ben├Żch tip├ęrov (zverejnen├Ż tiket, anal├Żzu, pr├şspevok na f├│re, alebo koment├ír k anal├Żze, blogu a ─Źl├ínku).

S├║┼ąa┼że v tipovan├ş o st├ítis├şce eur na Tipsporte!

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport usporad├║va pravidelne a celoro─Źne najv├Ą─Ź┼íie s├║┼ąa┼że v tipovan├ş na na┼íom trhu. Vyzdvihneme s├║┼ąa┼ż Tipliga, ktor├í je dlhodobou komunitnou s├║┼ąa┼żou v tipovan├ş, ktor├í porovn├íva kvalitu (├║spe┼ínos┼ą) tip├ęrov a ich vz├íjomn├ę s├║perenie.

Tipliga Tipsportu
Tipliga Tipsportu

Medzi najob─ż├║benej┼íie patria samozrejme Tipcupy, kde sa tip├ęri stret├ívaj├║ v s├║bojoch jeden o jedn├ęho a podiely z gigantick├Żch prize poolov. Pod Tipcupy spad├í aj Turnaj majstrov a Majstrovstv├í ─îesko-Slovenska v tipovan├ş. V├ş┼ąaz Turnaja Majstrov 2020 z├şska nov├ę BMW 330i. Tipsport pon├║ka tip├ęrom aj s├║┼ąa┼że v LIVE st├ívkach a nech├Żbaj├║ ani marat├│ny v tipovan├ş. Najnov┼íie bola predstaven├í nov├í s├║┼ąa┼ż Tipbank.

Na z├íver v├ím u┼ż len potvrd├şme, ─Źo sami dobre viete po pre─Ź├ştan├ş na┼íej recenzie. Tipsport je ┼ípi─Źkov├í spolo─Źnos┼ą s kurzov├Żm st├ívkovan├şm a online casinom, ktor├í pon├║ka absol├║tne v┼íetko, ─Źo sa z├íkazn├şk m├┤┼że pria┼ą a e┼íte nie─Źo navy┼íe. Zalo┼żen├şm konta n├íjdete domov pre tipovanie online, vr├ítane mno┼żstva nov├Żch kontaktov v tip├ęrskej komunite.

Registrácia do stávkovej kancelárie Tipsport