Tipsport: 💯 Bonus na tipovanie + recenzia

Tipsport je jednou z najstarších stávkových kancelárii pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Bola založená ešte v roku 1994 a aj vďaka jej skúsenostiam, širokému spektru výhod, či výbornému vstupnému bonusu až do €4,000 stále patrí medzi tie najlepšie. Pre hráčov majú pripravený aj kvalitný vernostný program. A čerešničkou na torte je €15 bonus bez vkladu len za registráciu pre všetkých nových hráčov!

Svojim zákazníkom okrem stability a záruky výplaty výhier ponúka vysoké kurzy stávok, širokú ponuku stávkových príležitostí či rôzne špecifické druhy stávok, ktoré zvýhodňujú stávky tipujúceho oproti bežným stávkam. V ponuke sú zaradené v populárne e-športy.

Okrem toho, že Tipsport je renomovaná spoločnosť s vysokým kreditom a výborným vstupným bonusom, prináša hráčom aj množstvo spríjemnení tipovania, či už je to tipovanie cez mobil, live prenosy, bonus za privedenie priateľa, spoľahlivú a rýchlu zákaznícku podporu, ako aj prehľadnú internetovú stránku. O všetkom dôležitom sa dočítate nižšie v konkrétnych podzáložkách v našej recenzii Tipsportu.

Tipovanie na Tipsporte
Tipovanie na Tipsporte

Výhody Tipsportu:

Live stávky, livescore, ázijský handicap, virtuálne športy, sms notifikácie o vyhodnotení tiketov, žiadny manipulačný poplatok, výber a vklad možný na pobočkách, bonus za privedenie priateľa, či tzv. cashout. Cashout znamená, že ak máte na tikete napríklad 7 zápasov, 6 vám už vyšlo, tak nemusíte čakať, ako vám ten posledný dopadne. Dáte si cez cash out vyplatiť peniaze, ktorých bude samozrejme menej (je tu zarátaný aj tzv. pohyblivý koeficient cashout), ako keby ste počkali aj na posledný zápas. Výhodou Tipsportu je aj to, že má bezmála 600 kamenných pobočiek.

Stávková kancelária Tipsport samozrejme disponuje aj licenciou na prevádzkovanie kurzových stávok a hazardných hier od Ministerstva financií SR. Začiatkom roka 2020 navyše rozšírila svoju bohatú ponuku a začala poskytovať priestor na hranie aj nadšencom hracích automatov v novom online casine.

Stávková kancelária Tipsport – Registrácia

Na vytvorenie hráčskeho konta na Tipsporte potrebujete spraviť niekoľko jednoduchých krokov, ktoré zvládnete za pár okamihov. Stávková kancelária Tipsport má v prahom hornom rohu na webovej stránke tlačidlo Registrácia. Po kliknutí sa zobrazí registračný formulár, v ktorom vyplníte: meno, priezvisko, dátum narodenia, e-mail a číslo mobilného telefónu.

stávková kancelária Tipsport Registračný formulár
Registračný formulár Tipsport

Následne musíte potvrdiť založenie hráčskeho účtu cez odkaz, ktorý vám bude zaslaný na email. Aktivačné heslo na prihlásenie do účtu vám bude poslané cez SMS. Prístupové heslo si môžete kedykoľvek zmeniť vo vašom hráčskom účte v sekcii Nastavenie/Nastavenia osobných údajov. Po vytvorení konta je potrebné doplniť ešte niektoré údaje ako štátne občianstvo, rodné číslo atď.

Na základe nového zákona o hazardných hrách je potrebné dvojstupňové overenie totožnosti. Prvým dokladom je občiansky preukaz alebo pas. Druhým dokladom môže byť nevyužitý prvý doklad alebo kartička poistenca, vodičský preukaz, či povolenie na pobyt.

Na kompletnú registráciu je potrebné taktiež vypísať číslo bankové účtu, ktoré bude použité pri výberoch z hráčskeho účtu.

Tipsport – Vklady a Výbery

Pri vkladoch a výberoch si stávková kancelária Tipsport neúčtuje nejaké poplatky. Tipsport ponúka širokú paletu možností pri vkladoch. Klasický bankový prevod, platobné karty, ePlatby, internetovú peňaženku Skrill, paysafecard (poplatok 5% z vkladu) alebo vklad na pobočke. Všetky transakcie sú uskutočnené okamžite.

Vklady na Tipsporte
Vklady na Tipsporte

Pri výberoch musíte čakať do dvoch pracovných dní, keď zvolíte možnosť cez Skrill alebo bankový prevod. Minimálna čiastka pri výbere cez bankový účet je €5.

Výbery na Tipsporte
Výbery na Tipsporte

Tipsport – Účet a druhy stávok

Cez tlačidlo „Prihlásiť“ na úvodnej stránke Tipsportu (vpravo hore) sa dostanete do Vášho hráčskeho účtu „Môj účet“.

Prihlásenie Tipsport
Prihlásenie na Tipsporte

V tomto prostredí nájdete pod jednotlivými odkazmi všetky informácie o Vašom tipovaní. Kliknutím na políčko „Môj účet“ zobrazíte Vaše osobné údaje vyplnené pri registrácii. Zmeny osobných údajov (vrátane bankového spojenia a korešpondenčnej adresy) je možné vykonať v sekcii „Nastavenie/Nastavenie osobných údajov“ v menu vľavo.

V sekcii Moje tikety získate prehľad o Vašich tipoch:

• Moje tikety – zoznam všetkých realizovaných tipov.
• Moje LIVE tikety – zoznam všetkých realizovaných LIVE tipov.

Tikety sú odlíšené farbou a symbolmi podľa toho, či je stávka vyhrávajúca, prehrávajúca alebo nevyhodnotená. Kliknutím na ikonu pod voľbou tiketu máte možnosť prehliadnuť si stav vyhodnotenia jednotlivých udalostí. Tikety sú dostupné 5 mesiacov od vyhodnotenia.

Vďaka filtru si môžete zobraziť všetky uzatvorené stávky podľa stavu vyhodnotenia a za vybrané časové obdobie. Zoznam všetkých Vami podaných tipov, príležitostí (kliknutím na symbol lupy zobrazíte celý tiket).

Druhy stávok na Tipsporte:

Sólo tip – jednoduchý tip s jednou príležitosťou/zápasom na tikete. Tip je výherný, ak je na tikete správny. Čiastka k výplate sa vypočíta prenásobením vkladu s kurzom.

AKU stávka – akumulovaný tip s minimálne dvoma a maximálne 60 natipovanými príležitosťami/zápasmi na tikete. Tip je výherný, ak sú všetky tipy na tikete správne. Čiastka k výplate sa vypočíta prenásobením vkladu s kurzom.

Extratip – tip, pri ktorom tipujúci získava výhru aj pri jednom chybnom tipe, pokiaľ ide o tzv. prídavný tip. Tipujúci môže prídavný tip určiť v AKU stávke, ktorá obsahuje minimálne 10 príležitostí. Kurz pridaného tipu je nižší alebo rovný najnižšiemu kurzu v porovnaní s ostatnými príležitosťami na tikete. Pokiaľ je na tikete jedna príležitosť s najnižším kurzom, je prídavný tip určený automaticky. Pokiaľ je najnižší kurz zhodný pri dvoch alebo viacerých príležitostiach, určí prídavný tip priamo tipujúci.

Kombinátor – rozpisová (Kombi) stávka s možnosťou kombinovať na tikete 2 – 15 ľubovoľných príležitosti formou rozpisu.

Maxikombinátor – rozpisová (Kombi) stávka vychádzajúca z Kombinátora, ktorá rozširuje tipujúcemu možnosti kombinovať jednotlivé príležitosti zavedením tzv. skupín. Skupina je súbor 2 – 15 príležitosti ľubovoľne určených tipujúcim. Do skupiny nemôžu byť zaradené podporné tipy (to platí aj medzi skupinami navzájom).

Tipsport – Kurzová ponuka

Kurzovú ponuku zápasov alebo iných spoločenských udalostí nájdete v ľavom stĺpci. Ponuku kurzov požadovaného športu, respektíve požadovanej spoločenskej stávky otvoríte v ľavom stĺpci kliknutím na jeho/jej názov.

Môj výber – voľba označená symbolom hviezdičky. Umožňuje vyfiltrovať udalosti, na ktoré sa chcete prioritne zamerať. Zobrazenie rôznych športov a súťaží v záložke „Môj výber“ urobíte tak, že kliknete na daný šport (napr. Basketbal – ženy), rozbalíte s pomocou šípky vedľa názvu športu ponuku súťaže ďalšieho športu (napr. hokej) a požadované ligy (napr. Tipsport Liga, NHL atď.) označíte symbolom hviezdičky. Voľbu všetkých Vami zvolených súťaži otvoríte kliknutím na pole „Môj výber“. Na vymazanie výberu slúži symbol koša. Po opätovnom prihlásení do Vášho hráčskeho účtu zostáva nastavenie záložky „Môj výber“ zachovaný – v takej podobe ako bola pred posledným odhlásením.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 1
Kurzová ponuka Tipsportu – Orientácia #1

Stávkové príležitosti – celkovú ponuku všetkých dostupných príležitostí k danému zápasu si môžete zobraziť (rozbaliť) kliknutím na zvolený zápas.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 2
Kurzová ponuka Tipsportu – Orientácia #2

Stávky na jednotlivé výsledky, handicapy alebo strelcov – záložky so špecifickými príležitosťami nájdete nad zobrazenou kurzovou ponukou.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 3
Kurzová ponuka Tipsportu – Orientácia #3

Čísla udalostí – s viditeľnosťou čísel vypísaných udalostí môžete manipulovať prostredníctvom (ne)zaškrtnutého políčka umiestneného úplne vpravo.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 4
Kurzová ponuka Tipsportu – Orientácia #4

Komunitné informácie – kliknutím na symbol „Informácie o tipoch na toto stretnutie“ (vedľa kurzov pri zápase) zobrazíte Komunitné informácie k danému stretnutiu. V otvorenom okne uvidíte rozloženie vkladov tipérov na hlavné príležitosti spolu s grafom vývoja kurzov, ostatné príležitosti s najvyššími stávkami, ďalej najzaujímavejšie tikety a analýzu.

Kurzová ponuka Tipsportu Orientácia 5
Kurzová ponuka Tipsportu – Orientácia #5

LIVE – kliknutím na túto grafickú ikonu sa dostanete do prostredia LIVE stávok pri danom zápase.

Informácie o zápase – kliknutím na túto grafickú ikonu zobrazíte pri danom zápase aktuálnu formu súpera a ich vzájomnú bilanciu.

Tipsport – Podanie tiketu

Samozrejme, podanie tiketu je najdôležitejším aspektom online tipovania. Je to jednoduchá záležitosť, ktorú vám ozrejmíme v nasledujúcich riadkoch. Najprv sa prihláste do hráčskeho účtu a z kurzovej ponuky naľavo si vyberte šport pomocou šípky vedľa názvu športu rozbaľte ponuku jednotlivých súťaží.

Podanie tiketu Tipsport
Podanie tiketu na Tipsporte

Po výbere súťaže si vyberte kurz si zvolenom zápase, ktorý chce staviť. V pravom stĺpci sa zobrazí okno s tiketom, kde vyplníte vklad tiketu a uzatvoríte stávku.

Pred uzatvorením stávky máte ešte niekoľko možností:

Zmeniť vklad – ihneď sa Vám zobrazí nová potenciálna výhra.

Zmeniť pôvodný tip – stačí kliknúť na túto voľbu a vybrať inú možnosť. Zvolený zápas z tiketu vyradíte tlačidlom „x“.

Pracovať s viacerými tiketmi naraz – prepínam medzi jednotlivými tiketmi môžete manipulovať až s troma tiketmi naraz.

Zmeniť menu – zaplatenie stávky v eurách alebo v bonusových Netoch, pokiaľ ich máte k dispozícii.

Uplatniť bonifikáciu – na celkový kurz tiketu môžete uplatniť kurzové zvýhodnenie. Podmienky kurzového zvýhodnenia a jeho ceny v Netoch nájdete v sekcii „Bonusy“.

• Označiť, že chcete byť informovaný prostredníctvom SMS o stave vyhodnotenia tiketu (cena je 4 Nety, prípadne 0,04 €).

Zaradiť tiket do súťaže – Tipliga (vrátane určenia dňa, pre ktorý bude tiket do Tipligy zaradený), Tipcup alebo Tipcup Tour.

Zdieľanie tiketu prostredníctvom Tiket arény alebo sociálnych sieti Facebook a Twitter.

0% manipulačý poplatok Tipsport
0% manipulačý poplatok na Tipsporte

Tipovanie online na Tipsporte je bez manipulačného poplatku

Výška stávky nie je limitovaná. Maximálny limit čistej výhry je €300,000. Za uzatvorenie stávky (vrátane LIVE stávok) môžete získať podľa výšky vkladu a celkového kurzu Nety na Tipkonto (až 20 % vkladu). Jedná sa o vernostný program spoločný pre internet aj pobočky. Svoje Nety môžete použiť k uzatvoreniu ľubovoľných stávok, nákupu kurzového zvýhodnenia alebo k úhrade za odoslanie SMS s vyhodnotením stávky.

Tipsport – LIVE stávky

Populárne LIVE stávky samozrejme nesmú chýbať a stávková kancelária Tipsport drží krok s konkurenciou. Niektorí tipéri lepšie predvídajú vývoj aktuálneho zápasu a stavia tiket za pochodu. Kurzy sa menia podľa stavu zápasu. Množstvo stretnutí navyše môžete sledovať naživo vďaka Tipsport TV, ktorá ponúka tisíce priamych prenosov.

Sekciu LIVE stávok otvoríte kliknutím na odkaz LIVE na hornej lište. Dominantou úvodnej stránky tejto sekcie je tabuľka so zoznamom aktuálne prebiehajúcich/v blízkej dobe štartujúcich príležitosti s možnosťou LIVE stávok (najvyššie sú umiestnené zápasy s potenciálne vypísanou súťažou o Nety).

Vaše obľúbené LIVE príležitosti si môžete posunúť na vrchnú pozíciu prehľadu LIVE zápasov ich vložením do záložky „Môj výber“ (kliknutím na hviezdičku pri danom zápase).

Live stávky Tipsportu
Live stávky Tipsportu – Môj výber

K LIVE stávkam pri zápase sa dostane ľahko. Buď si ho vyberiete zo zoznamu v sekcii LIVE alebo pri danom stretnutí kliknete na príslušnú ikonku, ktorá označuje dostupné LIVE stávky. Následne sa dostanete do LIVE prostredia s troma stĺpcami.

V prostrednom stĺpci nájdete záložky (aktívne/neaktívne):

Stream – priamy prenos zápasu.

Tracker – alternatíva za stream. Schematické znázornenie, čo sa v zápase aktuálne deje – prehľad o počte voľných a rohových kopov, vhadzovanie, odkopy od brány, nebezpečné útoky, informácie o striedaní hráčov, udelené karty alebo ošetrovanie. Tracker je momentálne dostupný len pri futbalových zápasoch (basketbal, hokej a ďalšie športy budú nasledovať).

Stav– aktuálne skóre zápasu.

Štatistiky – detailnejšie štatistické fakty zo zápasu.

Komentáre – informácie o zápase.

V pravom stĺpci nájdete záložky:

LIVE fórum – diskusia/reakcie užívateľov na vývoj daného stretnutia.
Súťaže (pri vybraných zápasoch) – vypísaná súťaž v LIVE stávkach o Nety pri danom zápase.

V ľavom stĺpci nájdete záložky:

Hrá sa – dostupné LIVE stávky k aktuálne prebiehajúcim zápasom.
Nasleduje – dostupné LIVE stávky k plánovaným zápasom.

Stávková kancelária Tipsport – Bonusy

Dostávame sa jednej k najzaujímavejším tém našej recenzie, ktorou sú ako iste tušíte bonusy. Všetci noví hráči na Tipsporte majú nárok na dva skvelé bonusy hneď po vytvorení konta. Veľmi vyhľadávaným a nesmierne populárnym je €15 bonus bez vkladu, ktorí získate iba za registráciu!

Áno, čítate správne. Stačí si vytvoriť hráčsky účet, overiť totožnosť a stávková kancelária Tipsport vám daruje €15 bonus bez vkladu na prvé stávky. Tipovať môžete na čokoľvek, pričom bonuse je vyplácaný v Netoch. Nety sú body vernostného programu Tipsportu, za ktoré môžete tipovať alebo ich použiť na kurzové zvýhodnenie pri uzatváraní tiketov.

Stávková kancelária Tipsport ponúka aj obrovský €4,000 vstupný bonus, ktorý je druhý najväčší na trhu. Prvenstvo drží momentálne stávková kancelária SYNOTtip s bonusom až do výšky €5,000. Vráťme sa ale späť k Tipsportu…

Vstupný bonus Tipsportu má tri rôzne hladiny, do ktorých je rozdelený. Výška vstupného bonusu závisí od veľkosti prvého vkladu na účet. Keď vložíte na účet napríklad €100, aj váš vstupný bonus bude mať hodnotu €100.

Rôzne úrovne bonusu majú rôzne požiadavky na „vyčistenie“ bonusu. Pre získanie bonusu musíte jeho hodnotu niekoľkonásobne prestávkovať (pretočiť). Požadovaný obrat sa líši od úrovne od 6-násobku, cez 8-násobok až do 10-násobku hodnoty bonusu.

Tabuľka výšky vstupného bonusu
Tabuľka výšky vstupného bonusu

Vstupný bonus Tipsportu je vyplácaný po 10% častiach.

To znamená, že za každý pretipovaných 10% z požadovaného obratu, získate na hráčsky účet 10% z celkovej hodnotu vášho vstupného bonusu. Do čistenia bonusu sa započítavajú všetky kurzové aj LIVE stávky. Celkový kurz musí byť minimálne 1,5:1.

Vstupný bonus Tipsportu – Kompletné podmienky:

Ponuka vstupného bonusu sa vzťahuje len na Tipujúcich, ktorí:

• sa riadne zaregistrujú podľa odst. 1.2. týchto podmienok,
• vložia na svoj Hráčsky účet prvý Vklad (na ďalšie opakované vklady sa táto ponuka nevzťahuje),
• a prijmú nižšie uvedené podmienky pre použitie Vstupného bonusu.

Pre klientov, ktorí si aktivovali Vstupný bonus v dobe od 12. 06. 2018 od 00:00:01 hod., platia tieto podmienky. Vstupný bonus je stanovený vo výške 100% z hodnoty prvého Vkladu a to v troch hladinách, ktorým zodpovedajú podmienky podľa odst. 2.3. týchto podmienok:

Výšky vkladu a bonusov
Výšky vkladu a bonusov

Hladiny Vstupného bonusu sú stanovené takto:

V prípade prvého Vkladu do 100 € (rozmedzie 0 až 100 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať šesťnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 100 € = 100 € bonus. Požadovaný obrat: (100+100)x6 = 1 200 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový Kurz 1,5:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 40 €.

V prípade prvého Vkladu do 400 € (rozmedzie 100,01 – 400 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať osemnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 400 € = 400 € bonus. Požadovaný obrat: (400+400)x8 = 6 400 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový kurz 3,00:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 200 €.

V prípade prvého Vkladu nad 400 € (rozmedzie 400,01 až 4 000 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať desaťnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 4 000 € = 4 000 € bonus. Požadovaný obrat: (4 000+4 000)x10 = 80 000 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový Kurz 5,00:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 1 500 €.

Online casino Tipsport bonus

Stávková kancelária Tipsport ponúka ešte jeden vstupný bonus pre nových hráčov, ktorý je pripravený pre nadšencov online casina. Tipsport casino ponúka veľmi širokú ponuku hracích automatov, spiny zadarmo a pravidelné kasínové turnaje so vstupnom zadarmo, kde môžete zabojovať o podiely z tisícových prize poolov. Online casino Tipsport servíruje vstupný bonus až do výšky €1,000.

Predčasné vyplatenie tiketu na Tipsporte

Známu funkciu cashout ponúka svojim zákazníkom aj stávková kancelária Tipsport. Predčasné vyplatenie tiketu zamedzí tomu, aby vám „opäť ušiel posledný zápas“ na tikete. Vďaka cashoutu si ho totiž môžete nechať vyplatiť ešte pred vyhodnotení a neprídete o peniaze. Kurz bude samozrejme trochu nižší ako pôvodný, ale nemusíte sa strachovať o výhru.

Po predčasnom vyplatení tiketu vám bude výhra okamžite pripísaná na účet. Cashout má nespočetné využitie:

• Mám AKU tiket s desiatimi zápasmi, sedem z nich už vyšlo. Obávam sa, že ma jediný chybný tip pripraví o výhru. Pomocou cashoutu si svoju výhru zabezpečím ihneď a výsledky zostávajúcich príležitostí už potom nehrajú úlohu.

• Sledujem zápas, ktorý sa pre mňa nevyvíja dobre a môže mi pokaziť celý tiket. S využitím cashoutu môžem dostať späť napríklad svoj vklad skôr, než sa tiket stane úplne bezcenným. Tikety je totiž možné vyplácať aj pri rozohraných zápasoch.

Kde sa dá využiť cashout?

• na predzápasovom aj live tikete
• v priebehu rozohraného zápasu
• pri všetkých typoch stávok (AKU stávky, Kombinátor, Maxikombinátor aj Extratip)
• na webe Tipsportu aj v mobilných aplikáciách
• na tikete natipovanom za Nety alebo s bonifikáciou
• na tiketoch zaradených do súťaží

Kedy cashout nemožno využiť?

• na tikete podanom na pobočke (platí aj pre tikety podané prostredníctvom Tipkarty)
• počas doby dostupného storna tiketu
• ak je niektorá nevyhodnotená príležitosť na tikete stiahnutá z ponuky alebo už skončila a čaká sa na jej vyhodnotenie. V takom prípade nemožno spočítať hodnotu pre vyplatenie a je nutné počkať na opätovné vypísanie tejto príležitosti, alebo na jej vyhodnotenie

Tipsport cash out
Tipsport cash out

Ako sa vypočíta hodnota pre okamžité vyplatenie?

Zohľadní sa váš vklad, súčin kurzov vyhodnotených príležitosti a pohyb kurzov pri nevyhodnotených príležitostiach.

Čo keď sa suma pre vyplatenie zmení kvôli aktuálnym úpravám v live kurzoch?

Po kliknutí na tlačidlo VYPLATIŤ HNEĎ sa zakaždým objaví tabuľka, v ktorej vám ponúkneme tri možnosti:

• Prijať všetky zmeny hodnoty cashoutu pri vyplatení tiketu.
• Prijať len vyššie hodnoty cashoutu pri vyplatení tiketu.
• Neprijať žiadne zmeny hodnoty cashoutu pri vyplatení tiketu.

Prvýkrát bude automaticky nastavená možnosť neprijímať zmeny, záleží na vás, ktorú z troch možností zvolíte. Pri ďalšom cashoute už bude hneď zaškrtnutá práve ona.

A ako celý proces funguje? Keď kliknete na tlačidlo VYPLATIŤ HNEĎ a vyberiete jednu z troch spomínaných možností, začne bežať schvaľovací proces trvajúci pár sekúnd. Na jeho konci sa znovu prebehne výpočet cashoutu a dôjde k porovnaniu, či sa čiastka nezmenila. Pokiaľ nie, dôjde k vyplateniu.

V opačnom prípade dôjde k vyplateniu podľa toho, akú možnosť ste zvolili. Pokiaľ ste nastavili „Prijímať všetky zmeny hodnoty cashoutu pri vyplatení tiketu“, prijme sa po schvaľvacom procese akákoľvek čiastka. Pokiaľ ste nastavili „Prijímať len vyššie hodnoty cashoutu pri vyplatení tiketu“, príjme sa len a len vyššia čiastka. Pri možnosti „Neprijímať zmeny hodnoty cashoutu pri vyplatení tiketu“ sa nepríjme žiadna nová čiastka (ani vyššia, ani nižšia).

Mobilná aplikácia Tipsport

Stávková kancelária Tipsport ponúka všetkých tipérom a milovníkom online casina aj vynikajúcu mobilnú aplikáciu. Appka Tipsportu je plná užitočných funkcií a nechýba samozrejme kompletná kurzová ponuka + LIVE stávky.

Mobilná aplikácia Tipsport
Mobilná aplikácia Tipsport

Live stávky sa vám budú parádne uzatvárať pri sledovaní živých prenosov na Tipsport TV, ktorá je k dispozícii aj v mobilnej aplikácie. Neprídete ani o prístup do najväčšej komunity tipérov a povinnosťou je match tracker.

Mobilná aplikácia Tipsport je na stiahnutie pre Andriod a iOS. Nezabudlo sa ani na majiteľov iPadov.

Tipsport TV

Online tipovanie ide ruka v ruke so sledovaním živých prenosov, či už cez mobil alebo cez web. Stávková kancelária Tipsport prináša všetkým svojim zákazníkom Tipsport TV úplne zadarmo. Vďaka Tipsport TV budete mať prístup k tisícom live streamov ročne a podávanie LIVE stávok vám bude baviť.

Pre sledovanie Tipsport TV je potrebné splniť dve banálne podmienky. Najprv treba byť samozrejme registrovaný na Tipsport a potom v priebehu posledných 30-tich dní podať aspoň jeden tiket v min. výške €1.20.

Tipsport TV ponúka priamy prenosy z množstva súťaží po celom svete ako NHL, KHL, Bundesliga, Primera División, tenisové grandslamy, MLB aj našej hokejovej Tipsport Ligy. Viac informácii o Tipsporte TV sa dozviete v našej recenzii.

Tipsport TV
Tipsport TV

Vernostný program Tipsportu – Tipkonto + Nety

Každý tipér na Tipsporte môže využívať aj svoje Tipkonto, kde môže zbierať bonusové body za stávkovanie – Nety. Tie je možné obratom používať na podávanie ďalších tiketov alebo kurzové zvýhodnenia pri uzatváraní tiketov. Každý tipujúci môže za svoje uzatvorené a vyhodnotené stávky v rámci jedného kalendárneho dňa získať maximálne 500 Netov.

• V prípade splnenia nižšie uvedených podmienok získava každý tipujúci za uzatvorené kurzové stávky v EUR bonus v podobe Netov (1 Net SK = 1 cent = 0,01 EUR).

Nety sa pripisujú na Tipkonto v okamihu vyhodnotenia stávky a ich hodnota sa vytvára z vkladov zo skutočne uzatvorených stávok tipujúceho podľa odstavca (3). V prípade kombinácie viacerých stávok na jednom tikete (napr. Kombinátor) je pripísaný počet Netov súčtom získaných Netov na jednotlivých stávkach na tikete.

• Parametre stávok, ktoré splnia podmienky pre pripísanie Netov:

Tabuľka Netov
Tabuľka Netov

Pre všetky stávky okrem stávok Extratip a Šanca je možné Nety použiť na nákup kurzového zvýhodnenia. Kurzové zvýhodnenie je ponúkané v hodnotách až do 100 % v závislosti na technickej platforme (na niektorých zariadeniach môže byť maximálna hodnota kurzového zvýhodnenia nižšia). Cenu kurzového zvýhodnenia hradí tipujúci v Netoch a sa rovná požadovanému percentu kurzového zvýhodnenia uplatnenému na výške vkladu podľa nasledovného vzorca:

(kurz zvýhodnenia – 1) x vklad x 100 = cena v Netoch za kurzové zvýhodnenie

Napríklad cenu kurzového zvýhodnenia AKU stávky o 10 % s celkovým vkladom 10 EUR vypočítame nasledovne:
(1,10 – 1) x 10×100 = 100 Netov

Najväčšia komunita tipérov

Stávková kancelária Tipsport sa hrdo pýši najväčšou komunitou tipérov na Slovensku. Diskutovať môžete o podávaní tiketov, či už predzápasových alebo pri stávkovaní LIVE. V sekcii Tiket aréna sa zase môžete pochváliť tučnou výhrou. Tiket aréna slúži na zdieľanie a prezentovanie svojich tiketov.

Pokiaľ radi inšpirujete iných, môžete obohatiť komunitu písaním analýz zápasov, za ktoré navyše získate bonusové Nety. Novou funkciou je sledovanie komunity, vďaka ktorému môžete mať pod palcom verejnú aktivitu vašich obľúbených tipérov (zverejnený tiket, analýzu, príspevok na fóre, alebo komentár k analýze, blogu a článku).

Súťaže v tipovaní o státisíce eur na Tipsporte!

Stávková kancelária Tipsport usporadúva pravidelne a celoročne najväčšie súťaže v tipovaní na našom trhu. Vyzdvihneme súťaž Tipliga, ktorá je dlhodobou komunitnou súťažou v tipovaní, ktorá porovnáva kvalitu (úspešnosť) tipérov a ich vzájomné súperenie.

Tipliga Tipsportu
Tipliga Tipsportu

Medzi najobľúbenejšie patria samozrejme Tipcupy, kde sa tipéri stretávajú v súbojoch jeden o jedného a podiely z gigantických prize poolov. Pod Tipcupy spadá aj Turnaj majstrov a Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní. Víťaz Turnaja Majstrov 2020 získa nové BMW 330i. Tipsport ponúka tipérom aj súťaže v LIVE stávkach a nechýbajú ani maratóny v tipovaní. Najnovšie bola predstavená nová súťaž Tipbank.

Na záver vám už len potvrdíme, čo sami dobre viete po prečítaní našej recenzie. Tipsport je špičková spoločnosť s kurzovým stávkovaním a online casinom, ktorá ponúka absolútne všetko, čo sa zákazník môže priať a ešte niečo navyše. Založením konta nájdete domov pre tipovanie online, vrátane množstva nových kontaktov v tipérskej komunite.

Registrácia do stávkovej kancelárie Tipsport