Kurzy na športovca roka 2018: Zdolá niekto Kuzminovú?

Skvelé výsledky Nasti Kuzminovej nenechali stávkové kancelárie chladnými a vypísali kurzy na športovca roka 2018. Už teraz si môžete vsadiť na to, že Nasťa Kuzmina bude slovenský športovec roka 2018. V ponuke pre českého športovca roka 2018 je aj zázrak ZOH 2018 Ester Ledecká.

Nasťa Kuzmina a jej krásny príbeh. Počas posledných 2 týždňov sa stala najúspešnejšou biatlonistkou sveta v individuálnych disciplínach na ZOH! K zlatu a striebru zo ZOH 2010 vo Vancouveri a zlatu zo ZOH 2014 v Sochi pridala dve strieborné a jednu zlatú medailu aj na ZOH 2018 v Pyeongchangu!

Úvodný pretek v jej najlepšej disciplíne, v ktorej vedie svetový pohár, teda v šprinte na 7.5km ju síce zradil vietor a skončila „až“ 13-ta, no následne bola k nezastaveniu. Stíhacie preteky na 10km skončila na 2. mieste. Striebro brala aj z pretekov na 15km a ako čerešnička na torte bola zlatá medaila v pretekoch s hromadným štartom na 12.5km. Netreba zabúdať ani na 5. miesto v ženskej štafete, čo je tiež skvelý výsledok. Keby v nej Nasťa nešla na trestné kolo, tak vďaka životným výkonom I. Fialkovej a Poliakovej a výbornej jazde P. Fialkovej na prvom úseku, by naša štafeta získala medailu.

Kuzmina má zo ZOH 2018 v piatich štartoch 1 zlatú medailu, 2 strieborné medaile a k tomu aj 5. a 13. miesto.

Patrí jej ocenenie najúspešnejšia biatlonistka sveta všetkých čias v individuálnych disciplínach na ZOH!

V ankete športovec roka ju tak o víťazstvo (hlavne keď úspešne dokončí svetový pohár a vyhrá ho /aktuálne je v celkovom poradí na 2. mieste a v šprinte na 7.5km na 1. mieste/) môže pripraviť azda len zázrak, alebo Peter Sagan. No ten by okrem získania zeleného dresu na Tour de France a výhier na pár jarných klasikách musel uspieť aj na štvrtých Majstrovstvách sveta v rade. Tentokrát je však trať na MS 2018 postavená výsostne pre vrchárov, a tak ťažko predpokladať, že opäť obháji titul. Aj keď u neho jeden nikdy nevie….

Tipsport vypísal kurzy na to, že Nasťa Kuzmina získa ocenenie športovec roka SR 2018. Na to že to bude práve hrdinka zo ZOH 2018 je kurz 1.02. Môžete si aj vsadiť na to, že Nasťa toto ocenenie nezíska. Kurz je 10.0.

Zázrak na ZOH 2018 predviedla Češka Ester Ledecká.

Iba 22-ročná pretekárka snoubordingu si v Pyeongchangu požičala lyže a v alpskom lyžovaní vyhrala Super G! V cieli sama neverila že je prvá (o 0.01s) a až postupne jej to dochádzalo a začala sa tešiť. Následne vyhrala zlatú medailu aj v snowbordingu, čím sa stala vôbec prvou pretekárkou sveta, ktorá vyhrala zlatú medailu na ZOH v dvoch rozdielnych športoch.

Aj preto sa na to, že vyhrá anketu športovec roka ČR 2018 nedá vsadiť. Dá sa podať iba na to, že toto ocenenie nezíska. Kurz je presne 100! V rámci českého športovca roka sa dá podať aj to, kto získa viacej hlasov:

Kurzy na športovca roka Tipsport
Kurzy na športovca roka 2018: Tipsport

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!