Tipuj Game 3 finále NHL: Dallas vs. Tampa

Úvodné dva zápasy finálovej série o Stanley Cup sú už minulosťou a obidva tímy zaznamenali po jednom víťazstve. Kanadsko-americká NHL vrcholí a čaká nás ešte maximálne 5 zápasov v tejto sezóne. Už máš stavené na tretie stretnutie Dallas - Tampa? Prečítaj si našu analýzu a tipuj víťaza Game 3 finále NHL.

Úvodné dva zápasy finálovej série o Stanley Cup sú už minulosťou a obidva tímy zaznamenali po jednom víťazstve. Kanadsko-americká NHL vrcholí a čaká nás ešte maximálne 5 zápasov v tejto sezóne. Už máš stavené na tretie stretnutie Dallas – Tampa? Prečítaj si našu analýzu a tipuj víťaza Game 3 finále NHL.

Vo finálových bojoch nás reprezentujú aj dvaja slovenskí obrancovia, ktorí súperia o najcennejšiu trofej. Erik Černák z Tampa Bay Lightning predpovedal pred druhým zápasom ťažkú a vyrovnanú sériu, čo nakoniec aj potvrdil jeho tím vyrovnaním série na 1:1 po úspešnom druhom zápase.

NHL Tampa Bay Lightning
facebook/NHL – Tampa Bay Lightning

Tampa rozhodla o svojom víťazstve pomerne skoro, keď počas zlomovej štvorminútovky v prvej tretine strelila všetky tri góly, vrátane dvoch z presilovky. Dallas Stars s naším 34-ročným obrancom Andrejom Sekerom síce skóroval v druhej a tretej tretine, ale vyrovnávajúci gól napokon neprišiel a Tampa sa radovala z víťazstva 3:2.

NHL - Dallas Stars
facebook/NHL – Dallas Stars

Dallas sa bude v treťom finálovom zápase opäť spoliehať na skvelú defenzívu a vo vynikajúcej forme chytajúceho brankára Antona Chudobina. Blesky z Tampy budú chcieť udrieť svojou veľkou ofenzívnou silou. Tampa sa môže pochváliť dvojicou najproduktívnejších hráčov tohtoročného play-off – Braydenom Pointom a Nikitom Kučerovom.

Ofenzívu Tampy by mohol v treťom zápase posilniť aj útočník Steven Stamkos. Stávkové kancelárie favorizujú „hostí“ z Tampy, na ktorých výhru vypísal Tipsport kurz 1.99. Na obrázku nižšie je k dispozícii kompletná kurzová ponuka na tretí duel finále, ktorý sa odohrá vo štvrtok v noci o 02:00.

Živé prenosy finálových súbojov o Stanley Cup môžeš sledovať zadarmo na Tipsport TV. Tipuj Game 3 finále NHL: Dallas vs. Tampa na Tipsporte už teraz! Náš tip na zápas je 2.

Tipuj Game 3 finále NHL Tipsport kurzy
Tipuj Game 3 finále NHL – Kurzy Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!