Tipuj Game 6 finále NHL: Dallas vs. Tampa

Dnes v noci sa všetci hokejoví fanúšikovia môžu tešiť na šieste pokračovanie ságy NHL Finals. Po nesmierne dramatickom piatom zápase, ktorý strhli na svoju stranu hviezdy z Dallasu až v druhom predĺžení, čaká finalistov duel #6. Tampa je krôčik od zisku Stanley Cupu. Podarí sa to dnes alebo nás čaká Game 7?

Dnes v noci sa všetci hokejoví fanúšikovia môžu tešiť na šieste pokračovanie ságy NHL Finals. Po nesmierne dramatickom piatom zápase, ktorý strhli na svoju stranu hviezdy z Dallasu až v druhom predĺžení, čaká finalistov duel #6. Tampa je krôčik od zisku Stanley Cupu. Podarí sa to dnes alebo nás čaká Game 7? Tipuj Game 6 finále NHL na Synottipe.

V piatom zápase mali nôž na krku hráči Dallasu, ktorí potrebovali vyhrať zvyšné tri zápasy, aby sa stali šampiónmi tejto sezóny. Tampa si vypracovala vedenie 3:1 na zápasy a prehru troch duelov v rade nepripúšťa.

Corey Perry Dalls Stars NHL
facebook/NHL – Corey Perry

Prvý match ball sa však nepodarilo využiť, keď síce v tretej tretine ešte blesky viedli 2:1, ale potom Dallas podržali skúsené opory tímu. Joe Pavelski poslal zápas do predĺženia, ktoré napokon rozhodol v 90-tej minúte Corey Perry (2. predĺženie).

Urputný boj sa očakáva aj dnes v noci (02:00), keď bude Dallas s našim Andrejom Sekerom znova bojovať o všetko. Černákova Tampa už vidí druhý Stanley Cup v histórii klubu vo svojej kabíne, ale určite to nebude jednoduché. V prípadnom siedmom zápase sa môže stať čokoľvek, keďže sa stretnutia navyše hrajú na neutrálnom štadióne.

Zápas budú rozhodovať maličkosti. Prikláňame sa na stranu Dallasu, ktorý bude povzbudený výhrou v piatom zápase a taktiež bude viac „zúfalým“ tímom, ktorý musí vyhrať, inak je sezóna na konci. Samozrejme, každý fanúšik hokeja by si prial vidieť Game 7 o Stanley Cup.

Na obrázku nižšie vám servíruje kurzovú ponuku SYNOTtipu. Tipuj Game 6 finále NHL: Dallas vs. Tampa hneď teraz!

Tipuj Game 6 finále NHL SYNOTtip
Kurzy SYNOTtipu

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!