Tipuj kráľa strelcov Serie A: Ronaldo alebo Immobile?

V talianskej Serie A s najväčšou pravdepodobnosťou opäť pozdvihne trofej nad hlavu Stará dáma, ale napínavý finiš nás čaká aspoň v boji o najlepšieho strelca tohto ročníka. Ronaldo a Immobile majú rovnaký počet presných zásahov a všetko je otvorené. Tipuj kráľa strelcov Serie A na Tipsporte, ktorého kurzovú ponuku nájdeš v závere článku

V talianskej Serie A s najväčšou pravdepodobnosťou opäť pozdvihne trofej nad hlavu Stará dáma, ale napínavý finiš nás čaká aspoň v boji o najlepšieho strelca tohto ročníka. Ronaldo a Immobile majú rovnaký počet presných zásahov a všetko je otvorené. Tipuj kráľa strelcov Serie A na Tipsporte, ktorého kurzovú ponuku nájdeš v závere článku.

Juventus - Lazio
facebook/Juventus – Lazio

Len pred pár dňami sme videli obidvoch ašpirantov na titul kráľa strelcov Serie A v akcii proti sebe, keď Juventus doma privítal Lazio. V zápase padli tri góly, o ktoré sa postarali práve útočné zbrane oboch celkov. Juve vyhralo 2:1 a poistilo si vedúce postavenie v tabuľke.

Pred zápasom mal navrch v minisúboji ostrostrelec Lazia Rím Ciro Immobile, ktorý viedol o gól pred Ronaldom. 35-ročný Portugalčan však zaznamenal v pondelok dva góly, pričom Immobile strelil iba jeden. Máme tu teda vzácnu 30-gólovú remízu.

Bookmakeri Tipsportu veria viac Cristianovi Ronaldovi, ale ako to celé dopadne nemôže s istotou povedať nikto. Aký je váš tip na kráľa strelcov Serie A? V stávkovej kancelárii Tipsport aktuálne prebieha bonusová akcia v tipovaní – Letný Tipcup o 6 miliónov Netov!

Tipuj kráľa strelcov Serie A Tipsport
Tipuj kráľa strelcov Serie A – Kurzy Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!