Tipuj kvalifikáciu MS 2018: Slovensko – Slovinsko

Veľmi dôležitý zápas majú pred sebou naši futbaloví reprezentanti. Pre zranenia im budú chýbať dlhoročné opory Ďurica so Škrtelom. Tipuj kvalifikáciu MS 2018 na Tipsporte, kde sme aj tak favoritom. Hrajú sa aj ďalšie zápasy, ako napr. Česko – Nemecko.

Tipuj kvalifikáciu MS 2018
Tipuj kvalifikáciu MS 2018 na Tipsporte

V našej kvalifikačnej skupine na MS sa dnes odohrá 7. kolo. Anglicko bude chcieť potvrdiť dominanciu v skupine víťazstvom na irisku Malty. Litva sii to rozdá na domácej pôde so Škótskom. No nás bude určite najviac zaujímať zápas ktorý sa odohrá na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. Teda Slovensko – Slovinsko.

Pre drobné zranenie v ňom však nemôže nastúpiť naša brankárska jednotka Matúš Kozáčik. Na zozname zranených je aj Kornel Saláta. Chýbať budú pre tresty aj Ján Ďurica a Martin Škrtel. Slovinci sú kvalitný tím, no vonku sú podstatne slabší ako doma. V kvalifikáciách vyrali od júna 2013 vonku iba na Islande a na ihriskách tímov vyžrebovaných z najslabších košov.

Svetovú verejnosť dnes môže zaujímať hlavne zápas Česka s Nemeckom. Tu je jasný favorit Nemecko, na ktorých je kurz iba 1.4. Českí hráči však musia doma zabrať, nakoľko sú po 6. kole na treťom mieste so stratou 4 bodov na druhé Severné Írsko.

Kurzy v stávkovej spoločnosti Tipsport na dnešné kvalifikačné zápasy:

MSkvalifikacia
Kurzová ponuka Tipsportu MS 2018 kvalifikácia

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!