Tipuj MMA na DOXXbete a vyhraj Attilove rukavice

Na DOXXbete sa teraz oplatí tipovať MMA či Box viac ako kedykoľvek predtým. Už zajtra 6. februára nás čaká veľký UFC showdown a viaceré zápasy sa uskutočnia aj v boxe. Ak chceš vyhrať originálne Attilove rukavice, potom tipuj MMA na DOXXbet a máš šancu byť vyžrebovaný.

Na DOXXbete sa teraz oplatí tipovať MMA či Box viac ako kedykoľvek predtým. Už zajtra 6. februára nás čaká veľký UFC showdown a viaceré zápasy sa uskutočnia aj v boxe. Ak chceš vyhrať originálne Attilove rukavice, potom tipuj MMA na DOXXbete a máš šancu byť vyžrebovaný.

Tipuj MMA na DOXXbete Atilla
Tipuj MMA a Box na DOXXbete a budeš v hre!

Podmienky zaradenia do žrebovania sú jednoduché. Stav tiket aspoň za €5 na zápasy MMA alebo Boxu a budeš v hre! Navyše, koľkokrát si tipneš, toľko lístkov budeš mať v tombole. Rukavice s vlastnoručným podpisom Attilu Végha budú exkluzívnou odmenou pre DOXXbet tipéra.

Šancu na výhru má každý, no víťazom sa stane len jeden z vás! Šťastného výhercu vyžrebuje DOXXbet v utorok 9. februára a bude kontaktovaný emailom. Viac krát tipneš, viac krát si v hre, pretože v DOXXbet Ti dáme viac!

Podmienky akcie Tipuj MMA na DOXXbete:

• Akcia platí 2.2 -6.2.2021(vrátane) pre klientov internetového stávkovania DOXXbet.

• Podmienkou je staviť tiket minimálne za 5 € na Box a/alebo MMA. Tak tipuj MMA / box.

• Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety, tikety s bonusovým kurzom a iné tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.

• DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku. V prípade, ak už bola voľná stávka odovzdaná, odobrať ju.

• DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo pravidlá a podmienky akcie kedykoľvek zmeniť alebo akciu pozastaviť. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!